Депутат Опоблоку почав лаятися з трибуни Ради, не зумівши розібратися, як включити мікрофон

31 березня 2016, 13:18
1776
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Відносини Німченко з технікою, як і з культурою, судячи з усього, складні

В Мережі з'явилося відео безсоромної поведінки народного депутата від Опозиційного блоку Василя Німченка, який вирішив виступити з трибуни Верховної Ради

Як видно на оприлюднених кадрах, нардеп, незважаючи на всі зусилля, не зміг зрозуміти принцип роботи парламентського мікрофона, в результаті чого його навички у використанні ненормативної лексики зміг оцінити весь сесійний зал.

"Як воно включається, б**ть. Я ж не виступав шото ж... Та йопти... Алло, чути, так?", - коментував свої спроби включити мікрофон депутат.

Тепер оцінити вміння Німченко справлятися зі "складними" ситуаціями можуть і інтернет-користувачі."Чому Україна застрягла в розвитку? Вдумайтеся! Це той самий Німченко, який у 2003 був суддею Конституційного суду (!!!) - доповідачем у справі про "третій термін Кучми". Тоді він виписав рішення КС, яке дозволяло Кучмі балотуватися на третій термін. Зараз в Опоблоку знаходиться за квотою Медведчука", - прокоментував ситуацію нардеп від БПП Сергій Лещенко.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді під час звіту уряду депутат від БПП Олег Барна спровокував бійку, спробувавши винести з-за трибуни прем'єра Арсенія Яценюка.

НВ