Дембель Шокіна, нові тушки і паспорти в ДНР: топ-5 точок зору

3 квітня 2016, 10:37
989
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Семен Глузман: Смію вас запевнити, що останнє слово буде знову за нами, за народом України

Найкращі думки тижня – вибір редакції

«Це дембельський акорд Шокіна. Сакварелідзе все одно мали намір звільнити, і Шокін зробив це, щоб «не паскудився» новий генпрокурор», - політтехнолог Тарас Березовець розповідає про останнє рішення колишнього генпрокурора.

«Називати одних депутатів "тушками" і позбавляти їх мандату, і при цьому тут же формувати коаліцію з інших позафракційних - це неправильно», - депутат Мустафа Найєм коментує новий старий спосіб формування коаліції від БПП і НФ.

«На сьогоднішній день ДНР ніхто так і не визнав. Проте, там все одно видаються паспорти, які з часом, цілком ймовірно, прокладуть шлях і для російських документів», - науковий співробітник Atlantic Council Агнія Ґріґас пояснює причини раптової «паспортизації» сепаратистських республік.

«Вам погано та страшно. По суті, ви – самотня людина, яка важко, невпевнено приймає рішення. Не знаю, чи були у вас шанси стати реальним президентом моєї країни. У будь-якому разі, ви їх не використовували», - психіатр і громадський діяч Семен Глузман написав відкритий лист Порошенку.

«Оцінки у всіх серіалів прекрасні, але одними балами ситий не будеш - опис фабул з кастом у всіх трьох випадках однозначно обіцяли більше. Як на мене», - учасник ТНМК Фоззі розповідає про новинки 2016, які його розчарували.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект