Деканоідзе: Для завершення першого етапу реформи поліції необхідно $300 мільйонів

1 коментувати
Деканоідзе розповіла про необхідне фінансування для реформи поліції

Деканоідзе розповіла про необхідне фінансування для реформи поліції

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе розповіла, що на потреби першого етапу реформи поліції, які повинні бути закриті протягом двох-трьох років, необхідно близько 300 мільйонів доларів

В інтерв'ю ZN.UA вона заявила, що така сума потрібна для обладнання поліцейських станцій, забезпечення транспортом, створення інформаційної бази, а також для постачання співробітників планшетами, куди ці бази будуть завантажені.

"Що стосується реальності, в якій нам доводиться жити, то бюджет нам дає 13 мільярдів гривень. 90% цих коштів йдуть на заробітну плату. На жаль, нам доводиться виходити з можливостей, які на сьогоднішній день є у країни", - сказала Деканоідзе.

Говорячи про донорське фінансування, вона зауважила, що жодна країна і жодна організація у світі не дають свої гроші в держбюджет - тільки цілеспрямовано на конкретні проекти з затвердженим механізмом контролю за освоєнням коштів.

"Я ділю реформу на кілька частин. По-перше, це прозорий і нормальний відбір...Його організація вимагала якоїсь частини коштів. По-друге, тренінги. Кожен новий поліцейський пройшов тримісячний курс початкової підготовки, що включає тактичний та правовий аспекти...по-третє, форма, спецспорядження, відеокамери та інше обладнання поліцейських, які вже приступили до своїх обов'язків в результаті відбору. Все це теж була придбане на гроші донорів. Нам дійсно дуже багато допомагають європейці. Я уточню, скільки донорських коштів ми вже витратили на ці частини реформи", - зазначила глава Нацполіції.

Раніше Хатія Деканоідзе заявила, що Національна поліція проведе відбір патрульних поліцейських в Києві та ще низці міст-мільйонників.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: