Деканоідзе розповіла про вклад Нацполіції у запровадження безвізового режиму з ЄС

31 березня 2016, 16:44
146
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Національна поліція України

Деканоідзе у Німеччині провела низку зустрічей із керівниками місцевої поліції

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявила, що її відомство виконало своє домашнє завдання, необхідне для візової лібералізації

Як наголосила Деканоідзе під час візиту до Німеччини, місцеві фахівці підтвердили, що Нацполіція дуже добре виконала ті завдання, які були поставлені після останнього звіту групи експертів, повідомляє Укрінформ.

Вона пояснила, що ці завдання в контексті безвізового режиму стосувалися організованої злочинності, транснаціональної злочинності й торгівлі людьми. Так, за словами Деканоідзе, Нацполіція має серйозну концепцію щодо організованої злочинності й дуже жорстко спрямовуватиме заходи проти кримінальних авторитетів, які займаються не лише дрібними кримінальними справами, а й "кришують" великі справи в тіньовій економіці.

"Подолати оргзлочинність у цілому буде дуже важливо в тому числі і для збереження наших кордонів, адже такі кримінальні авторитети часто-густо займаються не лише перевезенням нелегальних вантажів, але і хочуть бути залучені в перевезеннях нелегальних мігрантів", - зазначила Деканоідзе.

Також глава Нацполіції відзначила важливість укладення Договору про оперативну і стратегічну співпрацю з Європейським поліцейським управлінням, переговори про підписання якого відбулися в лютому цього року в Гаазі. За її словами, такий крок допоможе серйозно зайнятися масштабними інформаційними базами, які важливі не лише для України як держави, але і для Європи. Така співпраця також дасть шанс Україні "підлаштовуватися під європейську базу".

Деканоідзе також додала, що цілісність рішення проблем в Україні стане шляхом до безпечної Європи. "У зв'язку з подіями в Європі Україна як європейська держава стає дедалі більш важливою для Європи в питанні безпеки кордонів, боротьби з транснаціональною, організованою злочинністю", - підсумувала вона.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект