«В усіх чорних списках». Коломойський не може покинути Україну ні у західному, ні у східному напрямках — інтерв'ю з Мартиненком

21 червня, 06:43
Ексклюзив НВ
Ігор Коломойський, колишній співвласник ПриватБанку (Фото:НВ)

Ігор Коломойський, колишній співвласник ПриватБанку (Фото:НВ)

Олігарх Ігор Коломойський перебуває у чорних списках, як і у державах Заходу, так і на сході, тому змушений переміщуватися між власністю на території України, розповів Радіо НВ Олександр Мартиненко, генеральний директор Інтерфакс-Україна.

 — Я хотів з вами поговорити про українських олігархів, розпочати з Ігоря Коломойського. В Telegram-каналах, наближених до Офісу президента, було опубліковане таке відео, де Ігор Коломойський нібито перебуває в Буковелі. Там у нього є комерційна нерухомість. Ми пам’ятаємо його таку дуже активну позицію щодо війни з Росією у 2014 році, він тоді очолював Дніпропетровську область, носив звання «жидо-бандерівця», вибачте за таке слово, але те що він сам це говорив. Як ви гадаєте, чому він затаївся зараз, чому він мовчить і ми не чуємо нічого від такого яскравого представника великого бізнесу українського?

Відео дня

— Насправді, це не питання. Я не знаю його думок і не знаю, чому він прийняв таке рішення, просто піти з будь-якого простору, в тому числі і публічного. Я, наскільки знаю, не тільки публічного, а взагалі його не чути. І це можна помітити в економічних справах і в політичних, тим більше, ну поїздок у нас зараз немає, тому це природно. Але його дійсно не існує. Тут просто треба зауважити, що на відміну від 2014 року, Коломойський знаходиться, опинився в усіх можливих чорних списках, які тільки можуть бути. Чорний список в Сполучених Штатах, тобто на Заході в цілому. Чорний список в Росії за той же самий 2014 рік, в тому числі. І, наскільки я знаю, в Ізраїлі, наскільки я чув від різних експертів. Тобто, по великому рахунку, для нього весь світ звузився до території України, яку не може покинути, тому що боїться, що затримають. В західному напрямку, тим більш в Росії, навряд чи він там буде бажаним гостем. Тому залишається їздити між Дніпром і Буковелю.

— Якщо просто припустити собі, що це може означати. Ми пам’ятаємо, що у 2014 році, по-перше, його союзниками були той же Геннадій Корбан, той же Філатов, вони потім якось дуже розварилися. Тож, про що нам говорить, що ви кажете зараз, його сфера інтересів і, взагалі, його територія звузилася до України, і зараз Україна зрозуміло, що переживає повномасштабну агресію російську.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X