Чим володіє в Дніпрі загадковий бізнесмен Петровський - розслідування НВ

2 лютого 2019, 12:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Журнал Новое Время опублікував власне розслідування про дніпровського бізнесмена Олександра Петровського, якого нинішній генпрокурор Юрій Луценко в 2010 році назвав "кримінальним авторитетом" та "персонажем на прізвисько Нарік".

Серед іншого, журналіст НВ Крістіна Бердинських розповідає про ті структури, які, ймовірно, входять до бізнес-групи Петровського.

Місцеві експерти переконані: саме цей бізнесмен реально контролює легендарний ринок Озерка, за володіння яким в 2000-х йшли справжні бандитські війни. Втім, за документами у ринку інші господарі. Аналогічна історія і з місцевим кабельним каналом Д1, який пов'язують з Петровським.

Відео дня

Зате бізнесмен, його мати і дружина офіційно заснували або володіють частками в декількох десятках компаній - від торговців нерухомістю до спортклубу. У друзів Петровського та їхніх дітей також є численні фірми. Все це робить його одним з найбагатших людей Дніпра.

Але підтвердити це звання можна лише за непрямими ознаками. Так, в 2018-му був зареєстрований інвестфонд Капілано, яким володіє Петровський, зі статутним капіталом у 135 млн грн.

За даними сайту youcontrol, у той же час народилася компанія Армаріус зі статутним капіталом того ж розміру. Співвласник - Петровський, серед інших власників - В'ячеслав Капустін, голова м'ясопереробної фабрики Алан.

Також у бізнес Петровського входить група компаній Delmar з офісами в Дніпрі, Києві та Мюнхені, що займається нерухомістю. Зараз Delmar будує в Києві 28-поверхівку в межах елітного житлового кварталу Новопечерські Липки. А в Дніпрі компанія звела ряд торгових комплексів і житлових висоток.

Читайте повну версію цього матеріалу в свіжому номері журналу Новое Время - №3 від 31 січня 2019 року.

Редактор: Інна Семенова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X