Буде складніше. Кучма вважає, що Донбас не зможе піти шляхом Придністров'я

13 жовтня 2015, 14:28
969
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кучма підкреслив, що в Придністров'ї нічого не було зруйновано, а "на Донбасі все зруйновано"

Представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході України, другий президент України Леонід Кучма вважає, що в Донбасі не повториться придністровський сценарій, ситуація може бути складнішою

"Ми на Придністров'я зовсім не схожі в цьому плані, абсолютно не схожі... Це буде найгірший варіант для нас, абсолютно найгірший. Тому потрібно доводити до завершення те, що декларує сьогодні наш президент, і я всіляко його в цьому плані підтримую: виведення всіх військових формувань, які б вони погони там не носили (личок там вже немає російських, але звідки вони прийшли, ми всі добре знаємо), виведення важкої зброї обов'язково, роззброєння також потрібно", - сказав він журналістам у вівторок у Чернігові, відповідаючи на питання про те, чи не буде в Донбасі своєрідне Придністров'я, передає Інтерфакс-Україна.

Кучма пояснив, що в Придністров'ї нічого не було зруйновано, а "на Донбасі все зруйновано". "Що, Росія хоче взяти собі цей шматок проблем? Ні, вона не хоче, вона хоче скинути це на Україну і знає, що Україні така ситуація сил не буде додавати, навпаки – допомагатиме руйнувати всю систему", - вважає він.

Щодо кордону Кучма зазначив: "У Придністров'я немає кордону з Росією, а у нас 400 км контрольованого Росією кордону - через нього можна робити все, що завгодно. І навіть якщо там, вибачте, мир буде, то там всі ці військові одягнуть погони поліції або міліції, сбушників, армії тощо".

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що політичне врегулювання ситуації в Донбасі можливе у разі проведення виборів на цій території.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 17:11

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися