Буде нахабніти, скільки дозволять: Турчинов прокоментував провокацію РФ проти есмінця США

15 квітня 2016, 11:10
674
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Турчинов зазначив, що після інциденту з Су-24 кордон Туреччини РФ більше не порушує

Москва буде організовувати провокації рівно стільки, скільки їй будуть дозволяти це робити інші держави, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов

Про це він сказав ЗМІ Польщі, коментуючи провокацію ВПС Росії проти есмінця США Дональд Кук в Балтійському морі, зокрема, коли з палуби судна повинен був злетіти польський вертоліт.

"Російська Федерація здійснює постійні провокації, але вона буде нахабніти стільки, скільки їй будуть дозволяти це робити", - заявив він.

При цьому секретар РНБО переконаний, що російський Су-24 не просто так літав над військовими кораблями, а демонстрував "готовність їх атакувати".

"Поставте себе на місце військових, які були на цих кораблях. Відчути, чи це була навчально-демонстративна атака або реальна бойова, дуже важко", - зазначив він.

Турчинов також підкреслив, що після інциденту з російським Су-24 на сирійсько-турецькому кордоні повітряний простір Туреччини РФ більше не порушує.Нагадаємо, раніше CNN повідомило, що фронтові бомбардувальники ВПС РФ Су-24, а також бойовий вертоліт кілька разів пролітали в безпосередній близькості від есмінця ВМС США Дональд Кук в акваторії Балтійського моря.

За інформацією Reuters, російські літаки імітували біля судна вихід на атаку.

Крім того, одне зі зближень Су-24 з есмінцем сталося в той момент, коли з палуби американського судна повинен був піднятися польський вертоліт, зліт якого довелося відкласти.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект