Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Божевілля РФ, ігри Путіна в Сирії та арешт Мосійчука: топ-5 думок

20 вересня 2015, 20:13
1708
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Леонід Радзіховський: Росія повинна не комсомольців і добровольців посилати в Сирії, як в Донбас, а велику армію

Найкращі думки тижня - вибір редакції

"На обрії знову з'явився привид колишньої везіння: в той самий момент, коли Путін перебуває в найбільш неприємній ситуації, у Сирії відбувається різке загострення конфлікту" - російський публіцист Леонід Радзіховський припускає, яку карту буде розігрувати Путін на Генасамблеї ООН.

"Технології інформаційної диверсії, розроблені КДБ, працюють і після розвалу СРСР. Ми всі - жертви інформаційної війни, яка триває вже більше 20 років", - письменниця Оксана Забужко розповідає, як РФ бреше світу про Україну.

"Можна розповідати про те, як агонізує ворожа економіка, девальвує рубль, падає ціна на нафту і горять ліси в Сибіру. Яка різниця, що у нас, головне – у сусіда все погано", - фінансист Іван Компан попереджає, що українцям рано діставати гроші з-під матраців.

"У випадку з Мосійчуком справа вирішилося швидко, а по багатьом іншим епізодам немає ніякого прогресу місяцями" - політолог Петро Олещук аналізує затримання депутата від Радикальної партії в стінах Ради.

"Путін втратив Україну, втрачає Придністров'я, а також зливає Донбас, потроху дистанціюючись від нього. Він не може дозволити собі здатися слабаком, кинувши Асада", - російський політолог Дмитро Орєшкін пояснює, навіщо Росія вторглася в Сирію.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися