Безсмертний вийшов з переговорів в Мінському форматі і прокоментував можливість виборів у Донбасі

6 коментувати
Політик вважає, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років

Політик вважає, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років

Представник України в політичній підгрупі на переговорах в Мінському форматі Роман Безсмертний в четвер повідомив в інтерв'ю Європейській правді, що виходить з переговорного процесу

"Я вирішив для себе і поінформував всіх причетних – від тих, хто бере участь у технологічному забезпеченні процесу, і до президента, – що завершую цей етап у своєму житті", – заявив політик.

За словами Безсмертного, у нього були певні протиріччя з президентом Петром Порошенком.

"У нас було кілька розмов, я не знаю, чи вони були приємні для президента, але для мене вони були неприємні. І виходячи з аналізу ситуації, яка склалася, та підходів до вирішення питань по Донбасу".

За його словами, до складу підгрупи було введено нового представника України - Ольгу Айвазовську, яка, як сподівається Безсмертний і візьме на себе його обов'язки.

"Зараз усе сконцентровано навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив він.

Він зазначив, що на технічному рівні він мав всю необхідну інформацію, але були прогалини у питаннях, пов'язаних зі стратегічною метою, що в свою чергу, впливає на тактику поведінки за столом переговорів.

В інтерв'ю інтернет-виданню політик висловив точку зору, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років.

"Будь-хто, хто розуміє цей процес, знає, що виборів в ОРДЛО не буде ні в цьому, ні в наступному році. Щоб підготувати громадську думку, вирішити питання безпеки, забезпечити демілітаризацію, демобілізацію, відновити хоча б  мінімально суверенітет, потрібно від 3 до 5 років", - стверджує він.

Таким чином, заяви політиків, у тому числі європейських, про можливе швидке проведення виборів не мають під собою підстав і йому незрозуміло нетерпіння в питанні проведення виборів на окупованих територіях.

Нагадаємо, що Безсмертний був представником України в політичній підгрупі переговорів в Мінському форматі і вів переговори про умови виборів на окупованих територіях і про можливість або неможливість внесення змін до Конституції.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: