16 листопада 2018, п'ятниця

Безсмертний вийшов з переговорів в Мінському форматі і прокоментував можливість виборів у Донбасі

6 коментувати
Політик вважає, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років

Політик вважає, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років

Представник України в політичній підгрупі на переговорах в Мінському форматі Роман Безсмертний в четвер повідомив в інтерв'ю Європейській правді, що виходить з переговорного процесу

"Я вирішив для себе і поінформував всіх причетних – від тих, хто бере участь у технологічному забезпеченні процесу, і до президента, – що завершую цей етап у своєму житті", – заявив політик.

За словами Безсмертного, у нього були певні протиріччя з президентом Петром Порошенком.

"У нас було кілька розмов, я не знаю, чи вони були приємні для президента, але для мене вони були неприємні. І виходячи з аналізу ситуації, яка склалася, та підходів до вирішення питань по Донбасу".

За його словами, до складу підгрупи було введено нового представника України - Ольгу Айвазовську, яка, як сподівається Безсмертний і візьме на себе його обов'язки.

"Зараз усе сконцентровано навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив він.

Він зазначив, що на технічному рівні він мав всю необхідну інформацію, але були прогалини у питаннях, пов'язаних зі стратегічною метою, що в свою чергу, впливає на тактику поведінки за столом переговорів.

В інтерв'ю інтернет-виданню політик висловив точку зору, що проведення безпечних місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу стане можливим не раніше ніж через 3-5 років.

"Будь-хто, хто розуміє цей процес, знає, що виборів в ОРДЛО не буде ні в цьому, ні в наступному році. Щоб підготувати громадську думку, вирішити питання безпеки, забезпечити демілітаризацію, демобілізацію, відновити хоча б  мінімально суверенітет, потрібно від 3 до 5 років", - стверджує він.

Таким чином, заяви політиків, у тому числі європейських, про можливе швидке проведення виборів не мають під собою підстав і йому незрозуміло нетерпіння в питанні проведення виборів на окупованих територіях.

Нагадаємо, що Безсмертний був представником України в політичній підгрупі переговорів в Мінському форматі і вів переговори про умови виборів на окупованих територіях і про можливість або неможливість внесення змін до Конституції.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: