Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Bellingcat показала нові докази російської агресії на сході України

15 червня 2016, 23:19
2752
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Bellingcat опублікувала нові докази російської агресії в Україні

Активісти Bellingcat опублікували новий супутниковий знімок, на якому видно, що на східному російсько-українському кордоні з’явилася військова техніка РФ, інформує на своєму сайті група журналістів-розслідувачів Bellingcat

Знімок зроблений 26 серпня у 2014 році в районі сіл Лук’янівське та Кумачеве Донецької області.

Ці супутникові знімки показують розгортання російських військових транспортних засобів та артилерійських позицій, а також новостворених шляхів переходу в Україну. Нові знімки зроблені в час, коли в Україні спостерігався сплеск російської активності, в тому числі і поява російських військовослужбовців в селах (російських) за 10 км від кордону (українського), сказано в повідомленні.

За спостереженнями активістів Bellingcat, за три дні до того, як був зроблений цей знімок, 23 серпня 2014 року, цієї військової техніки не видно. З цього аналітики Bellingcat зробили висновок, що Росія перекинула партію своєї військової техніки в період з 23 по 26 серпня два роки тому.

Самі журналісти приводять також результати розслідування своїх колег із агенції Reuters, які також повідомляли про присутність "кількох десятків невідомих з російським акцентом" за 14 км від кордону.

Bellingcat – це група журналістів-розслідувачів з офісом у Великобританії. Вони довели російське походження ракети ЗРК Бук, якою був збитий малайзійський Боїнг рейсу МН17. Також Bellingcat неодноразово публікував докази, які підтверджують, що Росія веде гібридну війну проти України.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися