Бальцерович став представником Порошенко в Кабміні

22 квітня 2016, 14:38
Польский реформатор Лешек Бальцерович став представником президента Петра Порошенка в Кабінеті міністрів. Відповідний указ Порошенко підписав у п'ятницю, 22 квітня

Як повідомила прес-служба президента, Порошенко разом з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом провів зустріч з Лешеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем.

"Наша принципова позиція - у нас не буде президентської та прем’єрської команди та групи. У нас буде єдина, спільна команда, що буде реформувати країну", - сказав Порошенко.

Відео дня

Крім того, Бальцеровича призначено радником президента України та співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ.

Ще одним співголовою групи буде колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, який водночас керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Для мене буде висока честь працювати з панами Бальцеровичем та Міклошем, учасниками групи реформ. Думаю, що це повністю співпадає з поглядами складу Кабінету Міністрів. Хочу сказати, що більшість міністрів налаштовані на реформи та зміни в країні", - заявив Гройсман.

У свою чергу Бальцерович зазначив, що "розвиток України значно краще, ніж картинка, яку малюють про Україну". "Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом", - сказав він.

Також поляк запевнив, що одним з напрямків його діяльності на новій посаді буде активна робота із західними інвесторами та політиками для досягнень нашої країни на шляху реформ.

Міклош наголосив, що Україна має значний невикористаний потенціал. "Нашою метою буде не створення якоїсь паралельної структури, а допомога українським реформаторам подолати проблеми. Будемо працювати", - підкреслив він.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України створив групу міжнародних експертів на чолі з екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, до її складу увійде і екс-віце-прем'єр-міністр Польщі Лешек Бальцерович.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X