Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Бальцерович розповів про свою команду в Україні та назвав свою стратегію реформ

30 травня 2016, 10:47
832
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В команду Бальцеровича і Міклоша входять і українці

В команді екс-віце-прем'єр-міністра Польщі Лешека Бальцеровича, яка буде допомагати Україні в проведенні реформ, близько десяти осіб

Про це польський політик і реформатор розповів в інтерв'ю Ліга.net.

"Я запропонував моєму другові Івану Міклошу створити команду. Зараз нас близько десяти осіб, серед яких є колеги з України, наприклад, Віктор Пинзеник, якого я поважаю як реформатора. Є мої колеги з Польщі", - уточнив Бальцерович.

Він також розповів, що в команду увійшов Єжи Міллер, який був заступником Бальцеровича в Міністерстві фінансів в 1997-2000 роках, був міністром внутрішніх справ Польщі.

"Він дуже досвідчений, особливо в частині децентралізації. Також в моїй команді польський журналіст, колишній депутат Сейму Мирослав Чех", - додав поляк.

За словами Бальцеровича, їх команда працює з новим українським урядом так, щоб програма Кабміну супроводжувалася пакетом рішень.

"Мій досвід показує, що хороша стратегія реформ - це комплексно і швидко, а не повільно і по-черзі. Легше приймати комплексні рішення. І чим раніше приймаються комплексні рішення, тим швидше будуть результати", - резюмував він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України створив групу міжнародних експертів, на чолі з екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, до її складу увійде і екс-віце-прем'єр-міністр Польщі Лешек Бальцерович.

22 квітня президент України Петро Порошенко призначив польського реформатора Лешека Бальцеровича представником президента у Кабінеті міністрів.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися