Байден заявив Гройсману: Зараз останній шанс зробити все правильно

16 червня 2016, 04:03
7713
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Байден запевнив Гройсмана в твердій підтримці України

Віце-президент США Джо Байден зустрівся з українським прем'єром Володимиром Гройсманом, який прибув з офіційним візитом до Вашингтону, та висловив підтримку в проведенні реформ в Україні, але наголосив на необхідності виконати ще більшу роботу для досягнення вагомого результату. Про це повідомили ТСН

"Я вітаю прем'єр-міністра за те, що він взявся за таку важку роботу. Ми багато зробили, але потрібно зробити ще більше. Я вражений тим, що ви вже зробили . Це найкращий, напевно не останній, шанс для України, але останній для того, щоб зробити все правильно. Сполучені Штати продовжують твердо підтримувати Україну", - сказав Байден українському прем'єру.

Гройсман після завершення переговорів дав коментар ЗМІ, повідомляє Укрінформ, в якому повідомив, що основними темами розмови в Білому домі стали питання реформ, підтримка з боку США та розвиток двосторонніх відносин.

"Обговорювалися стан двосторонніх відносин, питання подальших реформ, питання підтримки. Я думаю, ми побачимо, що є ряд важливих проектів, які будуть продовжені – це підтримка судової реформи в Україні, підтримка децентралізації, антикорупційної політики, економічних питань", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр України в рамках візиту зустрівся з уповноваженою з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, та відвідав могилу невідомого солдата на Арлінгтонському кладовищі, а також зустрівся з лідером республіканської більшості Сенату Кевіном МакКарті.

Нагадаємо, 31 березня президент України Петро Порошенко в рамках свого візиту до США теж зустрічався з віце-президентом Джо Байденом. На зустрічі політичні діячі обговорили можливість введення міжнародної безпекової місії для врегулювання ситуації в Донбасі. Крім того, Байден наголосив, що третій транш кредиту від МВФ на суму $1 млрд буде надано Україні в разі формування нового уряду, так як в той час в Україні була політична криза, пов'язана з відсутністю очільника Кабміну після відставки Яценюка.