Ар'єв прокоментував свої зв'язки з батьком нардепа Кононенка та відмовився від роботи в ТСК з корупції

0 коментувати
Ар'єв про співпрацю з батьком депутата Кононенка:
Фото: Bogdan Bortakov via Facebook

Ар'єв про співпрацю з батьком депутата Кононенка: "до вчорашнього дня я навіть не знав, що вони близькі родичі"

Народний депутат фракції БПП Володимир Ар'єв заявив, що не братиме участь у роботі тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань політичної корупції

"Я завжди своєю репутацією і діями доводив свою відданість пошуку правди і боровся з корупціонерами і маніпуляторами, незалежно від їхньої приналежності чи популярності. І якщо навіть теоретично ставиться під сумнів неупередженість результатів комісії, я не братиму участь в роботі ТСК", - написав депутат на своїй сторінці в Facebook і наголосив, що бере самовідвід.

Також він прокоментував звинувачення депутата Сергія Лещенка, який заявив, що якщо батько Ігоря Кононенка, Віталій Кононенко, працював помічником у Ар'єва, то це ставить під сумнів його об'єктивність як члена комісії, який буде розслідувати, в тому числі діяльність Кононенка та компанії Intraco.

Ар'єв пояснив, що працював з Віталієм Кононенком в 2013 році. Тоді він, як фахівець з містобудування та транспорту, допомагав депутату в роботі над законопроектом 2626 про заборону забудови зелених зон в якості "помічника-консультанта на громадських засадах".

"Мене з ним познайомили мої колеги з попереднього скликання, і я тоді якось не питав про наявність заможних дітей у людини, з якою співпрацював у вельми вузькому напрямку. З його сином Ігорем я познайомився вже під час виборчої кампанії до ВР 8 скликання. До вчорашнього дня я навіть не знав, що вони близькі родичі, бо після відмови ВР забороняти будівництво на зелених зонах, ми з Віталієм Кононенком більше не перетинались", - пояснив нардеп.

Він також додав, що у нього немає конфлікту інтересів у справі з розслідування діяльності Кононенка, оскільки не він працював на його батька, а навпаки. За словами Ар'єва, все, що об'єднує його, Лещенка та Кононенка - перебування в одній парламентській фракції БПП.

Сам Сергій Лещенко вже відреагував на заяву Ар'єва у своєму Facebook. "Після вчорашньої інформації про те, що батько Ігоря Кононенка працював помічником Volodymyr Ariev, останній взяв самовідвід з посади члена ТСК з політичної корупції і офшорного скандалу. Підтримую дане рішення - і далі вважаю помилковим рішення фракції відмовити мені у праві брати участь у даній ТСК", - написав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Лещенко заявив, що співпраця батька Ігоря Кононенка Віталія та Володимира Ар'єва ставить під сумнів об'єктивність останнього члена комісії, який буде розслідувати в тому числі діяльність Кононенка та компанії Intraco. "Як майбутній член ТСК з офшорів депутат Ар'єв вже спочатку має конфлікт інтересів", - наголосив Лещенко, закликавши колегу публічно пояснити, чи був його помічник Кононенко батьком нардепа Кононенка. І якщо це так - узяти самовідвід з цієї посади.

Як нагадує Інтерфакс-Україна, в понеділок, 16 травня, фракція БПП на своєму засіданні прийняла рішення делегувати до складу ТСК з розслідування фактів політичної корупції п'ять представників фракції БПП, серед яких був і Ар'єв. У той же час фракція відмовилася включити до ТСК Лещенка.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: