Антикорупційна прокуратура розпитає про квартиру Лещенка його дівчину та керівника Української правди - ЗМІ

9 вересня 2016, 15:50
275
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антикорупційна прокуратура має намір з'ясувати, звідки Лещенко взяв 7 млн грн на квартиру

Спеціалізована актикорупційна прокуратура планує опитати керівника Української правди Олену Притулу та дівчину народного депутата від Блока Петра Порошенка Сергія Лещенка Анастасію Топольську про купівлю нардепом квартири з метою перевірки законності цієї купівлі

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на джерело в Антикорупційній прокуратурі.

"До 16 вересня ми чекаємо аналітичну роботу з боку НАБУ (Національного антикорупційного бюро України - ред.), візьмемо пояснення у Лещенка", - розповів співрозмовник видання.

Він також зазначив, що Притулу і Топольську опитають, тому що Лещенко повідомляв, що залучав кошти у них.

"Оскільки він згадував про залучення коштів від Притули і своєї дівчини ми також мусимо їх опитати, взяти і їхні пояснення. Обов'язково будемо звертатися у фіскальну службу", - заявило джерело.

Співрозмовник видання також наголосив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура не збирається підігрувати політичним силам.

"Ми не збираємося підігрувати ні БПП, ні Народному фронту, бити по Лещенку. Але якщо він не буде здатний пояснити, звідки взяв 7 мільйонів на цю квартиру - його ніхто не прикриватиме", - заявили у САП виданню.

Нагадаємо, Лещенко придбав квартиру в центрі Києва, вартість якої оцінюється в 7 мільйонів гривень. Це викликало резонанс у суспільстві: колишнього журналіста, який прославився викриттям корупціонерів, самого звинуватили в корупції.

Всі подробиці читайте в спецтемі НВ "Квартирне питання" Лещенка

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект