Андрій Садовий розповів про свої стосунки з російським мільярдером Михайлом Фрідманом

30 листопада 2018, 19:09
916
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Андрій Садовий розповів про свої стосунки з російським мільярдером Михайлом Фрідманом  - фото

Фото: Андрій Садовий via Facebook

Садовий розповів, що бачиться з Фрідманом раз на рік на музичному фестивалі

Голова партії Об'єднання Самопоміч і мер Львова Андрій Садовий розповів про свої стосунки з російським мільярдером, співвласником Альфа-Банку Михайлом Фрідманом.

В інтерв'ю Радіо НВ політик повідомив, що вони бачаться з Фрідманом раз на рік - під час щорічного міжнародного фестивалю у Львові Leopolis Jazz Fest.

"Раз на рік, коли він приїжджає на Джаз, ми десь сидимо в залі, “привіт-привіт”. А так, чесно кажучи, немає спілкування з ним", - сказав Садовий.

Михайло Фрідман - російський мільярдер, співвласник Альфа-Банку родом зі Львова, якому деякі видання за неперевіреними джерелами приписують участь в створенні Самопомочі Андрія Садового.

Фрідман кілька разів був помічений на фото разом з мером Львова Садовим.

Нагадаємо, раніше Садовий розповів, як на посту мера Львова в якості хабарів йому "сотні разів пропонували спільний бізнес".

"Мені на моїй посаді сотні разів пропонували спільний бізнес, якісь участі, проекти. Якщо би я десь погодився - все, мене би вже не було, я би вже був "на гачку", - зазначив він.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською