Американці розчаровані рішенням Шокіна не пускати свого заступника в важливі закордонні відрядження

2 коментувати
Каську, який в ГПУ відповідає за міжнародне співробітництво, відмовляють у відрядженнях

Каську, який в ГПУ відповідає за міжнародне співробітництво, відмовляють у відрядженнях

Генеральний прокурор Віктор Шокін у п’ятий раз відмовив своєму заступнику Віталію Каську у відрядженні за кордон

Про це повідомила народний депутат від БПП Світлана Заліщук.

"Поспілкувалася з американськими колегами й розділяю їхнє обурення, коли на прохання української генпрокуратури США пропонує допомогу, зокрема в рамках міжнародного співробітництва, в тому числі щодо повернення та конфіскації майна попереднього режиму, але генпрокурор відмовляє у відрядженні до Вашингтона своєму заступникові, бо це Касько. А тому що не треба було чіпати діамантових прокурорів, чи яка формальна відповідь?", - написала вона у своєму Facebook.

Заліщук зазначає, що Каську, який в генпрокуратурі відповідає за міжнародне співробітництво, вже вп’яте відмовляють у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги. При цьому їхня мета - допомогти Україні з її купою питань, які залежать від співпраці багатьох міжнародних державних структур.

Окрім поїздки до Вашингтона, Каську довелося відхилити запрошення  Ради Європи та профільної антикорупційної організації OECD.

Народний депутат також опублікувала на своїй сторінці офіційний лист з американського посольства до України.


© Svitlana Zalishchuk via Facebook

© Svitlana Zalishchuk via Facebook


"Я дуже розчарований, що ви відмовили у можливості заступнику генерального прокурора Віталію Каську долучитися до української делегації високого рівня, що мала б відвідати Вашингтон у січні місяці", - йдеться у листі посольства, адресованому Шокіну.

Дипломати наголошують, що Касько є відповідальним за міжнародну співпрацю, конфіскацію майна та його повернення в Генеральній прокуратурі України. Саме тому його участь у цій поїздці є вкрай важливою.

"Ви неодноразово просили про допомогу США, водночас коли ми пропонуємо таку унікальну можливість для ваших експертів, ви відмовляєте пану Каську взяти участь, - додали у посольстві. - Не дозволяючи пану Каську долучитися до делегації, ви можете перешкоджати просуванню зусиль щодо втілення реформ".

Гепрокурор Шокін продовджує Шокувати американських партнерів.Поспілкувалася з американськими колегами й розділяю їхнє ...

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 11 січня 2016 р.

Раніше НВ писало, що Генпрокурор Віктор Шокін замість того, щоб стати каральним мечем для корупціонерів, став для них щитом.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: