Активісти: В Антикорупційному бюро з'явився "хазяїн", журналістів обзивають прямо в обличчя

2 коментувати
Чоловік назвав себе

Чоловік назвав себе "хазяїном" НАБУ

Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України оприлюднила відкрите звернення до його голови Артема Ситника, в якому заявила про кругову поруку всередині органу

Активісти підкреслили, що за мовчазною згодою співробітники умисно покривають та не розголошують ім’я особи, яка називає себе “хазяїном” НАБУ.

Згідно з повідомленням, під час нещодавнього засідання у приміщенні Бюро, що є режимним об’єктом, чоловік вимагав від членів Громради представитися. На зворотне прохання назватися і зазначити посаду він відповів відмовою, називав себе "хазяїном" антикорупційного органу, який "не зобов’язаний представлятися", а потім втік.


Рада громадського контролю зауважила, що заступники Ситника обіцяли представити "хазяїна Бюро", але не зробили цього.

"(Вони) відверто кепкують та брешуть членам Ради під відеозапис про те, що не знають прізвище "хазяїна" та глумливо сумніваються у тому, чи взагалі така людина з ними працює", - сказано у повідомленні.

Активісти заявили, що "хазяїном" є Білецький Сергій Валентинович, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, чиї підлеглі опікуються державними закупівлями в Антикорупційному Бюро.

Вони назвали неправдивою інформацію на сайті НАБУ про те, що члени Громадської ради намагалися  пронести зброю на територію Бюро. На їх думку, це зроблено, "щоб відвернути увагу від найкричущого факту, який став предметом обговорення на засіданні Ради, а саме її кругової поруки".

Крім того, активісти заявили, що заступник голови НАБУ із оперативно-розшукової діяльності, екс- екс-працівник спецпідрозділу Альфа СБУ Анатолій Новак дозволив собі зухвало обізвати журналістку Алісу Юрченко, члена Ради громконтролю та члена однієї з конкурсних комісій.

"Так, за результатами співбесіди із кандидатами на посаду Начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю Аліса Юрченко виступила проти призначення протеже Анатолія Новака - Олексія Хижняка, в результаті чого Новак обізвав дівчину "скотиною" прямо в обличчя", - сказано в повідомленні.

Такі дії співробітника новоствореного антикорупційного органу члени Громадської ради назвали неприпустимими, а самого Новака - негідним носити звання офіцера Збройних сил України. Вони вимагають його публічно вибачитися перед Алісою Юрченко та наполягають на притягненні його до дисциплінарної відповідальності.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: