Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Абромавичус заявив, що не обговорював кадрові призначення з Пасішником "у дружньому тоні"

8 лютого 2016, 20:43
594
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Абромавичус запевнив, що не обговорює кадрові питання з тими, хто не має до них відношення

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус прокоментував своє листування з виконавчим директором НАК Нафтогаз Україна Андрієм Пасішником і передачу ним через охоронців документів для працевлаштування на посаду у Мінекономрозвитку

Абромавичус заявив журналістам, що не має звички обговорювати кадрові питання з людьми, які не мають до цього безпосереднє відношення, передає Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що ніколи за 20 років роботи не отримував повний пакет документів від "кандидатів яких я не просив бути кандидатами".

Він також зазначив, що бачив Пасішника лише кілька разів: один раз на засіданні аукціонного комітету з продажу нафти та раз – заїхав привітати його з Днем народження, коли НАК Нафтогаз України був переданий в управління МЕРТ.
Міністр наголосив, що у своєму житті він чітко розділяє, з ким веде бізнес, їздить на відпочинок і т. д., а про Пасішника він майже нічого не знає.

Раніше повідомлялося, що виконавчий директор Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Андрій Пасішник, коментуючи листування з головою Мінекономрозвитку Айварасом Абромавичусом, опубліковане народним депутатом від блоку Петра Порошенка Сергієм Лещенком, заявив, що "це було дружнє листування". У ньому нібито йшлося "виключно про моживість розділення в майбутньому наявної вакантної посади на дві окремі".

Він також опублікував на підтвердження своїх слів ще один скріншот листування з Айварасом Абромавичусом.

До цього народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка Сергій Лещенко опублікував скандальне листування міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і виконавчого директора НАК Нафтогаз Андрія Пасішника.

Перед цим Лещенко заявив НВ, що Пасішник передав Абромавичусу документи на своє призначення через приймальню, після чого вони спілкувалися через Вібер. Саме звідти і було взяте листування.

Абромавичус в інтерв'ю НВ заявляв, що один із кандидатів у заступники міністрів наполягав на отриманні посади, наголошуючи, що він "з команди Кононенка".

Повідомлялося також, що Пасішник розповів свою версію скандалу з Абромавичусом.

Зазначимо, 2 лютого Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією із причин він назвав перешкоджання з боку влади в реалізації реформ. Ключовою фігурою в цьому він назвав Кононенка.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися