Абромавічус розповів, як його відставка вплине на виплату Україні нового траншу МВФ

0 коментувати
Абромавічус розповів, що потрібно зробити Україні для отримання нового траншу від МВФ

Абромавічус розповів, що потрібно зробити Україні для отримання нового траншу від МВФ

Міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, який оголосив про рішення піти із займаної посади, заявив, що для того, щоб МВФ виплатив Україні новий транш фінансової допомоги, необхідно виконувати всі поставлені умови

В інтерв'ю НВ Абромавічус розповів, що в Україні є багато талановитих і відповідальних людей, але для них потрібно створити умови.

Крім того, за його словами, наступні призначення в уряді "будуть дуже сильно впливати, куди ми рухаємося далі".

"Зараз потрібні зовсім інші підходи й моральні принципи. На жаль, у нас криза цінностей, і коли бачиш список людей, які нічого спільного не мають з нормальними моральними цінностями, тоді ти розумієш, що все-таки ми ближче до провалу", - зазначив Абромавічус.

У той же час він підкреслив, що була проведена велика робота: "і в енергетичному секторі, і по банківському сектору, і з дерегуляції разом з Міністерством транспорту та Міністерством аграрної політики... Заощадили на купі корупційних схем від Укрекоресурсів до різного виду сертифікації"

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив про рішення піти у відставку.

Однією з причин він назвав вирішення питань в інтересах окремих людей за його спиною.

Зокрема, за словами Абромавичуса, протягом року заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаммиака.

Згодом слова про блокування Кононенком ініціатив Мінекономрозвитку підтвердив губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі.

Сам Кононенко спростовує заяви Абромавичуса. За його словами, заяви міністра є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Національне Антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження за фактами, викладеними Айварасом Абромавичусом.

Варто відзначити, що заступники Абромавичуса – Максим Нефьодов, Юлія Клименко та Наталія Микольська також прийняли рішення подати у відставку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: