Абромавичус подякував своїй команді в МЕРТ після зустрічі з Порошенком

4 лютого 2016, 09:37
1691
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Абромавичус прийняв рішення залишити посаду міністра

Після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус подякував своїй команді в Міністерстві

"Реформи можуть бути лише настільки прогресивними, наскільки прогресивні люди, які втілюють їх у життя. Дякую всім", - написав він у своєму Twitter, опублікувавши фотографію з усією командою.

Вчора, 3 лютого, Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Слідом за ним про свій відхід заявили і чотири його заступника.

Однією з причин свого рішення Абромавичус назвав вирішення питань в інтересах окремих людей за його спиною. При цьому він назвав прізвище нардепа, першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, уточнивши, що саме він зробив багато для блокування реформ у відомстві.

Сам Кононенко спростовує заяви Абромавичуса. За його словами, заяви міністра є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Після цього детективи НАБУ відкрили кримінальне провадження про втручання в роботу МЕРТ з боку депутата від БПП Ігоря Кононенка та деяких інших нардепів.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект