8 березня жінки-депутати проведуть акцію підтримки Савченко під посольством РФ в Києві та консульством у Львові

6 березня 2016, 23:37
244
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

8 березня МФО Рівні можливості проведе акцію підтримки Савченко у Львові та Києві

Фото: 5.ua

Міжфракційне об'єднання Рівні можливості, що складається з 26 депутатів-жінок Верховної Ради, проведе в Міжнародний жіночий день 8 березня акцію Свободу Надії! на підтримку незаконно ув'язненої в Росії українки Надії Савченко під російським посольством в Києві та консульством РФ у Львові. Про це повідомляє народний депутат Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в Facebook

"Народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськість об’єднаються аби висловити свою підтримку Надії Савченко та вимагатимуть від Володимира Путіна негайного звільнення ув’язненої", - зазначається в повідомленні.

Також з нагоди Міжнародоного жіночого дня 8 березня члени міжфракційного об'єднання закликають жінок з усього світу висловити протест проти сфабрикованої справи і незаконного ув'язнення Надії Савченко.

Нагадаємо, 3 березня незаконно утримувана вже 20 місяців в Росії Надія Савченко, яка звинувачується в співучасті у вбивстві російських журналістів в червні 2014 року, оголосила сухе голодування у відповідь на затягування судового розгляду її справи.

6 березня в Києві громадяни провели акцію на підтримку Савченко, закидавши посольство РФ камінням і яйцями. 

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися