Що думають про Україну в світі? Відеоопитування

0 коментувати
Казіи Курам, волонтер з Пакістану, учасник проекту GO Global

Казіи Курам, волонтер з Пакістану, учасник проекту GO Global

Іноземці – учасники GoCamp Afterschool, першого в Україні інноваційного проекту позакласного навчання із залученням іноземних волонтерів, розповіли, що думають про Україну за кордоном

Найкраще витверезвлює погляд зі сторони. Ми, українці, скільки завгодно можемо говорити про те, що, для прикладу в нас найсильніший громадський сектор, найбільший літак Мрія чи смачні вареники, а міжнародні волонтери при згадці Україна мають зовсім інші асоціації, чудові, чесні, і геть неочікувані, як ось: Україна - житниця Європи, Україна - це там, де піклуються про навколишнє середовище, Україна - це холодно чи Україна - це IT.

 

 

Іноземці – учасники GoCamp Afterschool, першого в Україні інноваційного проекту позакласного навчання із залученням іноземних волонтерів. Це гідна альтернатива звичайним шкільним “продльонкам”. В рамках проекту іноземні волонтери за допомогою інноваційних інтерактивних методик викладання навчали учнів 22 шкіл Києва та Київської області критичному мисленню, толерантності, основ громадянської освіти та лідерства, а також, як на практиці застосовувати знання, отримані в класі.

GoCamp Afterschool ініціювали ГО Global Office спільно з Міністерством освіти і науки України, базуючись на успішному досвіді програм позашкільного навчання у США та Фінляндії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

GoGlobal ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: