Допомагати — це бути людиною: Щедрий Вівторок вперше в Україні

26 листопада 2018, 16:06
Новини компаній
27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ  (Фото: )

27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ (Фото: )

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці – нація добродіїв.

Відео дня

«Що об’єднує українців? Це не політичні погляди, не музичні уподобання і навіть не улюблені страви. Це – взаємодопомога. Світ не ділиться на тих, хто допомагає, і тих, кому допомагають, – кожна людина має чим поділитися. Допомагати – це нормально.

Допомагати – це бути людиною і відчувати себе важливою частиною цього світу», – говорить Марія Артеменко, керівник проекту #ЩедрийВівторок в Україні.

До благодійного руху #ЩедрийВівторок уже долучились українські міста, серед яких Київ, Львів та Дніпро, міністерства, сотні комерційних і громадських організацій та мільйони українців. У Щедрий Вівторок на території всієї України, від заходу до сходу, від півночі до півдня, пройдуть благодійні акції на користь тих, хто цього потребує.

«Благодійність – це не тільки про гроші. Хтось може допомогти доброю справою, хтось ідеєю. Якщо об’єднати всі три способи, вийде потужний синергетичний ефект, здатний вирішити будь-які проблеми, – розповідає Катерина Загорій, засновниця Фонду родини Загорій, ініціатор Всеукраїнського дня добрих справ в Україні. – Для мене допомагати іншим так само природно, як дихати. Вважаю, що бажання робити добрі справи має стати природним для кожного, а #ЩедрийВівторок – доброю традицією, яка щороку об’єднуватиме всіх українців», – коментує Катерина Загорій.

27 листопада відомі українські спортсмени зійдуться у двобої з настільного тенісу та морського бою на користь спортшколи олімпійського резерву на лінії розмежування. Десять популярних українських музикантів виконають свої пісні у ліжку на радіо Аристократи в підтримку дітей, прикутих до ліжка. Понад 200 шкіл зі всієї України візьмуть участь в Уроках доброти. Кожен охочий може долучитися до акції або ініціювати власну. Повний перелік акцій за посиланням: http://givingtuesday.org.ua/participants

В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X