Допомагати — це бути людиною: Щедрий Вівторок вперше в Україні

26 листопада 2018, 16:06
157
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці – нація добродіїв.

«Що об’єднує українців? Це не політичні погляди, не музичні уподобання і навіть не улюблені страви. Це – взаємодопомога. Світ не ділиться на тих, хто допомагає, і тих, кому допомагають, – кожна людина має чим поділитися. Допомагати – це нормально.

Допомагати – це бути людиною і відчувати себе важливою частиною цього світу», – говорить Марія Артеменко, керівник проекту #ЩедрийВівторок в Україні.

До благодійного руху #ЩедрийВівторок уже долучились українські міста, серед яких Київ, Львів та Дніпро, міністерства, сотні комерційних і громадських організацій та мільйони українців. У Щедрий Вівторок на території всієї України, від заходу до сходу, від півночі до півдня, пройдуть благодійні акції на користь тих, хто цього потребує.

«Благодійність – це не тільки про гроші. Хтось може допомогти доброю справою, хтось ідеєю. Якщо об’єднати всі три способи, вийде потужний синергетичний ефект, здатний вирішити будь-які проблеми, – розповідає Катерина Загорій, засновниця Фонду родини Загорій, ініціатор Всеукраїнського дня добрих справ в Україні. – Для мене допомагати іншим так само природно, як дихати. Вважаю, що бажання робити добрі справи має стати природним для кожного, а #ЩедрийВівторок – доброю традицією, яка щороку об’єднуватиме всіх українців», – коментує Катерина Загорій.

27 листопада відомі українські спортсмени зійдуться у двобої з настільного тенісу та морського бою на користь спортшколи олімпійського резерву на лінії розмежування. Десять популярних українських музикантів виконають свої пісні у ліжку на радіо Аристократи в підтримку дітей, прикутих до ліжка. Понад 200 шкіл зі всієї України візьмуть участь в Уроках доброти. Кожен охочий може долучитися до акції або ініціювати власну. Повний перелік акцій за посиланням: http://givingtuesday.org.ua/participants

В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

Анекдот дня

Президент Чехии Земан заявил, что аннексия Судет Германией - совершившийся факт, надо это признать, и Германия должна выдать Чехии уомпенсацию сталью и углем. А иначе в Европе начнется мировая война.

socials - dev in progress

Фото

Події

12 лютого, 09:48

article_img
У Києві згорів Land Cruiser сім'ї депутата міськради
quote - dev in progress

ТОП-5 статей

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua
radio - dev in progress

Цікаво

19 липня 2018, 15:27

0
123
GoGlobal

24 серпня 2018, 09:17

45
Волонтери GoCamp вітають Україну з Днем незалежності
GoGlobal

22 листопада 2018, 13:00

Позиція
659
Благодійність з Іриною Іванчик

Головне

Геополітика

Сьогодні, 14:37

article_img
Україна не має йти на політичні компроміси в питанні реінтеграції Донбасу - Волкер
Компанії/Ринки

Сьогодні, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Геополітика

Сьогодні, 01:49

article_img
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн

Подписывайтесь на рассылку Олег Покальчук

Читайте тексты избранных авторов каждый вечер в 21:00

Подписаться