Звільнено заступника голови Вищої ради юстиції

0 коментувати
ВРЮ звільнила Олексія Муравйова
Фото: vru.gov.ua

ВРЮ звільнила Олексія Муравйова

Вища рада юстиції (ВРЮ) на засіданні 23 вересня прийняла рішення звільнити Олексія Муравйова з посади заступника голови ВРЮ

Вирішено також виключити його зі складу дисциплінарної секції Ради, повідомляється на офіційному сайті Вищої ради юстиції.

"Зважаючи на викладене та керуючись статтею 27 Закону України Про Вищу раду юстиції, Вища рада юстиції вирішила звільнити Муравйова Олексія Валентиновича з посади заступника Голови Вищої ради юстиції та виключити його зі складу дисциплінарної секції Вищої ради юстиції", - сказано в повідомленні ВРЮ

Зазначається також, що Муравйов звільнений з посади заступника голови ВРЮ у зв'язку з його звільненням з посади судді Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) внаслідок подання заяви про звільнення за власним бажанням.Верховна Рада України звільнила Муравйова з посади судді ВАСУ постановою від 22 вересня 2016 року.

У ВРЮ нагадали, що Олексій Муравйов був призначений членом Вищої ради юстиції ХІІ позачерговим з’їздом суддів України 25 вересня 2014 року. 9 червня 2015 року члени ВРЮ обрали Муравйова заступником голови. Того ж дня Муравйова було включено до складу дисциплінарної секції Вищої ради юстиції.

Нагадаємо, 22 вересня повідомлялося, що Верховна Рада проголосувала за постанову про звільнення 412 суддів.

Серед причин, з яких судді написали заяви на звільнення: досягнення 65-річного віку, подання заяви про відставку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням, а також у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: