Знання англійської мови дозволяє заробляти в Україні в 3-6 разів більше - дослідження

22 грудня 2015, 13:49
3460
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

© Thomas Heylen via Flickr

Найчастіше знання англійської мови вимагають від IT-фахівців, менеджерів з продажу та маркетологів

Зарплати українців, які володіють англійською мовою, можуть у кілька разів перевищувати оплату праці колег, у яких відсутні аналогічні знання

Згідно з дослідженням кар'єрного порталу rabota.ua, охоронцю, який знає іноземну мову, в середньому можуть запропонувати майже 19 тисяч гривень, а охоронцю, який її не знає, - близько 3 тисяч гривень.

"Тому, навіть якщо ви не прагнете працювати в Європі, знання англійської мови дозволяє непогано заробляти в Україні", - стверджують аналітики.

За їхніми даними, зарплата в сфері безпеки у "англомовних" співробітників може бути вищою в 6 разів. Також велика перевага у претендентів, які володіють англійською мовою, у сферах медицини/фармацевтики та сільському господарстві ( (різниця утричі), виробництві (різниця майже в 2,5 рази), IT, телекомунікаціях, банківській справі, шоу-бізнесі та в HoReCa (різниця удвічі).


© rabota.ua© rabota.ua


Втім найчастіше знання англійської мови від шукачів вимагають в IT-сфері (26% вакансій), у сфері продажів/клієнт-менеджменту (10% вакансій), у маркетингу/рекламі/PR (8% вакансій), від адміністративного персоналу (6% вакансій), а також від молодих фахівців і студентів (7% вакансій).

"Найбільш популярною англомовною професійною сферою, цілком логічно, стала сфера інформаційних технологій. Наявність зарубіжних замовників аутсорсингових компаній змушує співробітників вільно володіти іноземною мовою. Найчастіше це англійська, тому 26% вакансій з вимогою знання англійської мови - цілком закономірний результат", - відзначають аналітики.


© rabota.ua© rabota.ua


Найбільше англомовних вакансій в Україні представлено у Львівській області (19% вакансій). За словами експертів, в області зосереджено багато IT-компаній, багато з яких працюють як аутсорсингові компанії, і активно розвивається сфера гостинності, яка орієнтована як на вітчизняного, так і на іноземного туриста. Також багато вакансій для претендентів, які володіють англійською мовою, можна знайти в Київській (18% вакансій), Харківській (16%), Одеській (11%), Закарпатській (11%) та Херсонській (9%) областях.


© rabota.ua© rabota.ua


"Друге місце Києва як осередку центральних офісів іноземних компаній та ІТ-бізнесу, цілком логічне та зрозуміле. З інших несподіванок - Закарпатська та Херсонська область, які обійшли Запоріжжя і Дніпропетровськ", - додають hr-фахівці.

Нагадаємо, наступний 2016-й рік в Україні оголосили Роком англійської мови.

Головне

Події

Вчора, 15:40

article_img
Справа Супрун: суддя заявив про самовідвід
Події

Вчора, 12:23

article_img
ГПУ оскаржить рішення суду про запобіжний захід Мангеру
Геополітика

Вчора, 17:36

article_img
США ввели санкції проти силового блоку Мадуро

Вибір редакції

Travel

Вчора, 21:45

article_img
Символізм невірності. Яка легенда оточує унікальний замок Шенборнів на Закарпатті
Політика

Вчора, 14:44

article_img
Видали безпідставно. Що відомо про російський паспорт Труханова та відмову від нього
Геополітика

Вчора, 16:45

article_img
Як Лукашенко і Меркель. На яку зовнішню політику розраховують українці від майбутнього президента

ТОП 3

Події

14 лютого, 08:58

article_img
Єпископ УПЦ МП Гедеон заявив про депортацію до США
10371
Події

Вчора, 11:09

article_img
Вакарчук розповів, за якого кандидата голосуватиме на виборах
5874
Події

14 лютого, 10:42

article_img
Без автоматників. Держприкордонслужба опублікувала відео вильоту єпископа УПЦ МП Гедеона з Борисполя
4969