ЗМІ: Понад 80 звільнених за "законом Савченко" повторно потрапили за ґрати за нові злочини

2 коментувати
Понад 6 тисяч осіб вийшли з в’язниць за

Понад 6 тисяч осіб вийшли з в’язниць за "законом Савченко"

Станом на 20 травня 81 звільнена за "законом Савченко" особа повторно потрапила за ґрати за нові злочини, повідомили Тижню.ua у Державній пенітенціарній службі

У відповіді відомства на журналістський запит також зазначається, що станом на 27 травня за "законом Савченко" з установ виконання покарань на слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої системи було звільнено 6382 особи, ще понад 38 тисячам ув’язнених скоротили терміни покарання.

Водночас у ДПтС не надали відомостей щодо статей Кримінального кодексу, за якими звільнені з в’язниць особи відбували покарання, оскільки, як зазначається, збір такої інформації не здійснюється. 

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла законопроект, внесений депутатом Надією Савченко, яка на той час незаконно утримувалася в Росії, 26 листопада 2015 року. Закон зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання.

У ГПУ заявили, що згідно з "законом Савченко", під звільнення від відбування покарання підпадає 6 тисяч засуджених, з яких 4, 6 тисяч - за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Так, у відомстві виступили за зміни в так званий "закон Савченко" у зв'язку з його небезпекою для суспільства.

У свою чергу, Міністр юстиції України Павло Петренко зазначив, що до "закону Савченко" необхідно внести зміни, згідно з якими особам, які вчинили тяжкі злочини, не буде надаватися право на дострокове звільнення.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: