Зіткнення біля Ради: Невідомі кинули бойову гранату, нацгвардійці поранені

31 серпня 2015, 14:01
4334
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Зіткнення біля Ради: Невідомі кинули бойову гранату, нацгвардійці поранені - фото

Фото: Христина Бердинських / НВ

Кілька нацгвардійців отримали важкі поранення

Невідомі кинули бойовою гранатою в бійців Національної гвардії, які охороняють будівлю Верховної Ради, повідомив народний депутат, радник глави МВС Антон Геращенко

За його даними, кілька нацгвардійців отримали важкі поранення.

"Їх життя в небезпеці. МВС здійснює першочергові дії з пошуку та затримання провокаторів", - повідомив Геращенко.Кореспондент НВ з місця подій зазначив, що до Ради приїхали "швидкі" і забрали п'ять-шість нацгвардійців. Він уточнив, що поранених більше десяти, "швидких" не вистачає, тому їх відвозять також на цивільних автомобілях.

Раніше повідомлялося, що перед будівлею Ради між мітингувальниками та правоохоронцями почалися сутички після того, як парламент попередньо схвалив президентський законопроект про внесення змін в Основний закон країни в частині децентралізації влади.

На наступній сесії для остаточного прийняття закону про внесення змін до Конституції необхідно буде не менше 300 голосів парламентаріїв.

Конституційні зміни передбачені Мінськими домовленостями.

Активісти почали збиратися біля Ради ще вранці, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. На їх думку, це легітимізує проросійських сепаратистів в Донбасі.

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти