Журналісти опублікували секретний документ ФСБ щодо знищення Меджлісу

0 коментувати
ФСБ пропонує проводити

ФСБ пропонує проводити "фільтраційну роботу" на кордоні з Україною

У розпорядженні видання Ліга опинився секретний документ управління Федеральної служби безпеки Росії в окупованому Криму, що адресований сепаратисту Сергію Аксьонову й передбачає комплексний план репресій щодо Меджлісу кримськотатарського народу

В опублікованому документі від 28 квітня 2015 року говориться, що керівництво Меджлісу не тільки виступає проти анексії, але і "відмовилося від співпраці, має антиросійські переконання й веде українську пропаганду".

У зв'язку з цим російська спецслужба запропонувала Аксьонову оголосити Меджліс "радикальною екстремістською організацією, діяльність якої становить загрозу РФ" і визнати її незаконною.

У документі, підписаному першим заступником начальника управління ФСБ з Криму Рустемом Ібрагімовим, йдеться про якийсь план заходів, мета яких - "психоемоційний вплив на місцеве керівництво Меджлісу й схиляння їх до співпраці з державними органами".

Згідно з текстом листа, в ньому містяться пропозиції щодо активізації діяльності радикально налаштованих щодо кримських татар російських "патріотичних організацій".

Також ФСБ пропонує проводити "фільтраційну роботу" на кордоні з Україною: не допускати виїзду кримських татар з території півострова, обшуки (рейди і зачистки під виглядом пошуку злочинців).

Крім того, повідомляється про плани проведення інформаційної кампанії з дискредитації Меджлісу та його керівництва в кримських і федеральних ЗМІ.

Окремо йдеться про поступове "заміщення" Меджлісу підпорядкованою окупантам організацією Кирим, яку очолив Ремзі Ільясов. Для цього пропонується проводити від її імені культурно-масові заходи, спрямовані на популяризацію прокремлівського руху.

Видання зазначає, що справжність документа опосередковано підтверджують подальші події на окупованому півострові.

Нагадаємо, 26 квітня так званий "Верховний суд Криму" виніс рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: