Жданов відповів Саакашвілі на звинувачення у провалі української збірної на Олімпіаді в Ріо

22 серпня 2016, 17:15
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вважає, що очільнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі варто було б відзвітуватися про особистий вклад для розвитку спорту в своєму регіоні, перш ніж критикувати виступ олімпійської збірної України й роботу Жданова

Про це міністр молоді і спорту написав на своїй сторінці у Facebook.

"Скільки було побудовано нових стадіонів із сучасним легкоатлетичним покриттям? Наприклад, у Луцьку такий новенький, сучасний та сертифікований стадіон відкрили в цьому році. Скільки було побудовано та відкрито нових ДЮСШ та ШВСМ? Скільки було придбано нового обладнання та спортінвентарю для цих шкіл, в яких формується резерв для олімпійської збірної? Скільки квартир та стипендій виділено місцевою владою олімпійцям, які представляють Одеську область?", - запитав міністр.

Відео дня

За інформацією Жданова, "за офіційним рейтингом з літніх олімпійських видів спорту за 2015 р. Одеська область займає 6 місце у своїй групі".

"Нижче тільки зруйновані війною Донецька та Луганська області. Випереджає Одещину м. Київ, Харківська, Дніпропетровська, Київська та Львівська області. За останній рік в Одеській області було знищено 64 об'єкти спортивної інфраструктури. З них: декілька стадіонів, плавальних басейнів, багато футбольних полів, тенісних кортів, спортивних майданчиків та залів", - повідомив Жданов.

Міністр молоді і спорту підкреслив, що такі результати роботи Саакашвілі, як голови ОДА, абсолютно не відображають "величезний спортивний потенціал Одеської області".

Раніше повідомлялося, що радник міністра молоді та спорту України Павло Булгак відповів на критику глави Одеської області Михеїла Саакашвілі щодо виступів українських спортсменів на Олімпіаді в Ріо, а також - на його заклик до чиновника піти у відставку.

Нагадаємо, глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі закликав відправити у відставку міністра спорту України Ігоря Жданова через погані результати української олімпійської збірної на іграх в Ріо.

Цього року Україна показала найгірший результат на Літніх Олімпійських іграх в історії країни: 31-е місце в загальнокомандному медальному заліку. Українські спортсмени завоювали 11 медалей: 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових. Всього на Іграх Україну представляли 205 спортсменів в 27 видах спорту.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X