Жадан отримав премію Порошенка в номінації Українська книга року

0 коментувати
Сам Жадан вважає Месопотамію
Фото: Сергій Жадан via Facebook

Сам Жадан вважає Месопотамію "дуже харківською і надзвичайно інтимною" книгою

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії президента Українська книга року, яким візначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи

В цьому році звання лауреата премії в номінації За видатні досягнення у галузі художньої літератури присуджена письменникові Сергію Жадану за книгу Месопотамія і видавництву Книжковий клуб Клуб Сімейного Дозвілля, який її видав.

У той же час за внесок у розвиток українознавства була відзначена робота Українські народні головні убори Галини Стельмащук видавництва Апріорі.

У номінації За сприяння у вихованні підростаючого покоління лауреатом премії став автор Віталій Рогожа і видавничо-книготорговельна компанія Саміт-книга за книжкове видання Запороги: роман-трилогія – частина 1 Петро Сагайдачний.


Роман Месопотамія – вийшов у КСД в 2014 році. За даними самого Жадана, тираж Месопотамії в 20 тисяч книг розійшовся до січня 2016 року. Крім того, цей твір став лауреатом польської премії Angelus в 2015 році. Книга складається з дев'яти історій про реалії Харкова 90-их рр. з 30 віршами-уточненнями.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: