«Це тероризм». Окупанти катують мера Мелітополя, щоб він записав відео з підтримкою Росії - Зеленський

12 березня 2022, 17:48

Президент Володимир Зеленський заявив, що до мера Мелітополя Івана Федорова застосовують тортури, щоб він заявив на відео свою підтримку окупаційній владі РФ.

На прес-конференції з іноземним ЗМІ 12 березня президент сказав, що у Мелітополі місцеві жителі виходять на вулиці з вимогою відпустити мера.

«Ми знаємо, що він живий. І люди сьогодні, дві тисячі людей вийшли в Мелітополі, незважаючи на те, що його окупували російські війська — вони вийшли, бо побачили, куди вони забрали цього мера. Люди показують де він знаходиться. Вони (російські окупанти — ред.) там його катують за те, що він не хоче сказати, що він радий бачити російську владу. Їм (окупантам — ред.) потрібне відео», — заявив Зеленський.

Відео дня

Президент також наголосив, що Росія використовує тактику терористів.

«Ну, ми бачили з вами таке в кіно. Ну, і ми бачили таке кілька разів за останні 100 років, на жаль, терористичні акти, коли беруть людей, записують на відео, людина має щось сказати, інакше її вб’ють», — зазначив він.

Зеленський також додав, що меру Мелітополя загрожує смерть.

«Вони не соромляться цього відео! Вони просто його беруть, завозять до підвалу, просто катують, записують відео і потім просто вбивають. Одного мера так убили. Наразі вони взяли іншого мера. Це — як сказав президент Путін — „демілітаризація“ чи „військова операція“? Та ні, це просто тероризм. З доказами. І з усіма наслідками для них», — підсумував він.

Федорова було захоплено солдатами ЗС РФ напередодні. Як розповів радник голови МВС Антон Геращенко, причиною викрадення було те, що мер відмовився співпрацювати з окупантами.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X