Пайєтт запропонував Україні рецепт перемоги в розв'язаній Кремлем інформаційній війні

4 коментувати
Посол США вважає, що пропаганду не перемогти заходами контрпропаганди
Фото: U. S. Embassy Kyiv Ukraine via Flickr

Посол США вважає, що пропаганду не перемогти заходами контрпропаганди

Посол США Джеффрі Пайєтт запропонував Україні побороти вплив російської пропаганди не контрзаходами, а економічним розвитком і боротьбою з корупцією

Зокрема, Пайєтт вважає, що в гібридній війні, розв'язаній Кремлем проти України, кидати всі сили на боротьбу з російською пропагандою було б найбільшою помилкою. Натомість українцям необхідно зосередитися на розвитку і успішній боротьбі з корупцією.

"Найбільша помилка, яку може допустити Україна - використовувати весь час і всі зусилля, щоб спростувати всю цю брехню. Це все одно, що витратити останній ковток повітря на слова "Тут немає фашистів! Ви взагалі про що?" Саме цього і хоче Росія", - цитує його слова Ліга.

Посол США зазначив, що в психології існує поняття "відображення" - коли людина повністю копіює поведінку свого опонента. На його думку, це є одним з головних ризиків для України:

"Величезна помилка українського уряду, українського народу - створювати "фабрику тролів" на зразок тієї, що знаходиться в Санкт-Петербурзі, для штампування контрпропаганди в соцмережах. Величезна помилка - створювати "міністерство правди". Це не допоможе перемогти в цій інформаційній війні", - вважає посол.

Таким чином, єдиною "зброєю" України має стати успішний розвиток, створення успішної, модернізованої, європейської і демократичної України. Це і буде потужним ударом по російській пропаганді, упевнений посол.

У цьому ж ключі Пайєтт зазначив і пріоритет боротьби з корупцією, успіх якої стане показником стрімкості руху країни вперед.

"У цьому сенсі краща зброя проти Кисельових всього світу (мається на увазі російський пропагандист Дмитро Кисельов - Ред.) - це ваш антикорупційний прокурор, це заступники генпрокурора, як Давід Сакварелідзе, які притягують злочинців до відповідальності. Це ваше Національне антикорупційне бюро. Всі інститути, які США будуть рішуче підтримувати", - резюмував посол.

Нагадаємо, що згідно з інформацією авторитетного інформаційного агентства Reuters, НАТО має намір посилити боротьбу з російською пропагандою. При цьому, США, на відміну від Великої Британії, виступають проти боротьби з російським агітпропом методами Кремля.

Представник альянсу Оана Лунгеску сказала, що один з його основних принципів полягає в тому, що не можна боротися з пропагандою великою кількістю такої ж пропаганди.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: