Заснована 1,5 року тому Civil and Political School (Caps) стала найкращим місцем для навчання лідерів

0 коментувати
Заснована 1,5 року тому Civil and Political School (Caps) стала найкращим місцем для навчання лідерів
Програми школи покликані озброїти учасників необхідними інструментами і знаннями, щоб зробити значний поштовх у кар'єрі і приймати обгрунтовані рішення у своїх країнах, базуючись на глобальних тенденціях у світовій політиці, економіці, соціальних аспектах

CAPS дає можливість діловій еліті України зрозуміти, які зміни відбуваються на глобальних ринках, як вибудовувати стратегії відповідно до світових стандартів, у державному і приватному секторах. Ми шукаємо людей, які демонструють чудові інтелектуальні здібності, кар'єрні успіхи і хочуть стати частиною політичних, економічних і соціальних контекстів в Україні та світі.

Євроінтеграційні процеси, ускладнення міжнародної бізнес-практики, нові виклики, непроста поведінка фінансового ринку, формування нового людського капіталу – всі ці фактори вимагають постійного пошуку нових рішень. Ці рішення розробляють в CAPS. Програми побудовані за принципом case study, що робить їх повністю орієнтованими на практику.

У CAPS пропонують навчальний план, враховуючи принцип Парето 80% (практика: case study, дискусії, групова робота) на 20% (теорія), в 4-х освітніх циклах на рік:

1) Public administration (Державне управління)

2) State building and economic development (Побудова держави та економічний розвиток)

3) Global affairs: diplomacy and lobbying (Світова політика: дипломатія і лобізм)

4) Institutional development and capacity building (Інституційний розвиток і потенційне зростання)

Кожен цикл складається з 8 авторських програм, розроблених спеціально для учасників курсу CAPS, експертами-практиками зі світовим ім'ям.

31 жовтня стартує курс «Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм). Цей курс пропонує учасникам особливе поєднання академічної освіти та отримання практичних навичок в галузі міжнародних відносин, дипломатії, міжнародної торговельної політики. У CAPS чекають тих, хто стикається в своїх компаніях з виходом на світові ринки, хто будує дипломатичну кар'єру, хто вже приймає рішення і бере участь у формуванні політичного порядку України.

Провідні світові техніки лобізму, ведення переговорів, побудова зовнішньої політики і національного бренду в програмі курсу "Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм):

1) «NATO, Ukraine & New European Security Architecture» (НАТО, Україна і нова архітектура європейської безпеки)

Мерле Майгре (Merle Maigre) – Радник з питань безпеки президента Естонії Тоомаса Хендріка Ільвеса, колись працювала в Групі з планування політики Генерального секретаря НАТО, а також була заступником глави місії НАТО в Києві (2005-2007 рр.), до цього працювала в Міністерстві оборони і Міністерстві закордонних справ Естонії.

2) «Information as a Tool of Statecraft» (Інформація, як інструмент управління державою)

Гавард Кларк (Howard Clark) – PhD, Директор Інституту стабільності, доцент Коледжу національної безпеки Генштабу ОАЕ.

3) «Diplomacy and Global Challenges» (Дипломатія і глобальні виклики)

Грігол Мгалоблішвілі (Grigol Mgaloblishvili) – дипломат, постійний представник Грузії в НАТО. Займав пост Прем'єр-міністра Грузії. Викладач Національного університету оборони (Вашингтон, штат Колумбія, США) з 2010 року.

4) «Nation Branding» (Національний брендинг)

Вейко Сполітіс – член Парламенту Латвії, брав участь у розробленні національного бренду Латвії в процесі євроінтеграції.

5) «Lobbying and Government Relations: Best Cases» (Лобізм та зв'язки з державними органами)

Ека Ткешелашвілі – обіймала посади віце-прем'єр-міністра, міністра закордонних справ, міністра юстиції Грузії. Президент Інституту стратегічних досліджень (GISS) в Тбілісі.

6) «Commercial Diplomacy and Globalization» (Комерційна дипломатія і глобалізація)

Марина Кальюранд (Marina Kaljurand) – естонський дипломат, займала пост міністра закордонних справ Естонії, кандидат у Президенти Естонії в 2016 році.

7) «American Foreign Policy and Political Ambitions» (Зовнішня політика США)

Ерік Бреттберг – директор спеціальних програм в Інституті міжнародного лідерства МакКейна (Вашингтон, США)

8) «Geopolitics, National security and Policy Planning» (Геополітика, Національна безпека і політичне планування)

Д-р Жан-Лу Саман – викладач у коледжі НАТО (Рим, Італія), радник з питань політики в Міністерстві оборони Франції (2008-2011), ад'юнкт-професор в галузі міжнародної безпеки в Інституті політичних досліджень (Франція), науковий співробітник корпорації «РЕНД» у Вашингтоні, округ Колумбія (2007-2008).

Як стати учасником курсу «Global affairs: diplomacy and lobbying» (Світова політика: дипломатія і лобізм)?

– заповнити реєстраційну форму до 29 жовтня 2016 року, додавши CV та мотиваційний лист;

– пройти співбесіду;

– стати частиною CAPS Community , яке налічує понад 350 випускників, які вже стали агентами змін і активними учасниками глобальних трансформацій.

 

Заповнити реєстраційну форму на сайті - http: //capschool.com.ua/kursyi/ до 29 жовтня 2016 року,
додавши CV та мотиваційний листЧитайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: