«Журналістів не звільнили». Власник Kyiv Post заявив, що видання незабаром відновить роботу

12 листопада 2021, 22:29

Власник Kyiv Post Аднан Ківан розповів, що видання незабаром відновить свою роботу після скандального закриття. За його словами, журналістів не було звільнено з видання і вони можуть повернутися до роботи.

«Kyiv Post найближчими днями відновить свою роботу. Kyiv Post незабаром відкриється, буде більше і краще. Буде більше справедливості, не буде нічого поганого, але жорстко і правильно», — повідомив Ківан.

Відео дня

Він зазначив, що не знає, чи залишиться журналістський колектив видання таким, яким був до закриття.

«Журналістів не звільнено. Я запропонував нового менеджера. Вони спочатку сказали так, потім сказали ні. Хто хоче, нехай продовжує роботу, хто не хоче - його право. Як у будь-якому виданні у всьому світі. Журналістів не звільнено, вони мають право залишитися», — пояснив власник Kyiv Post.

При цьому звільнена редакція Kyiv Post 11 листопада заявила про плани відкрити нове медіа та шукає інвестора для цього проекту.

Раніше того ж дня стало відомо, що новим гендиректором Kyiv Post став канадець Люк Шеньє, який вже очолював роботу видання з 2016 по 2018 рік. Він запевнив, що працюватиме над підтримкою цінностей прозорості та чесності Kyiv Post.

Нагадаємо, що увечері 8 листопада стало відомо, що найстаріша щотижнева англомовна газета України Kyiv Post тимчасово припиняє випуск. Власник видання Аднан Ківан повідомив НВ Бізнес, що до кінця року видання планують перезапустити чотирма мовами — українською, російською, англійською та арабською.

Припинення роботи Kyiv Post та звільнення працівників газети у самій редакції назвали «актом помсти» і спробою власника позбутися незручних і чесних журналістів.

Коментуючи ситуацію, глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас заявив, що Україна «ризикує втратити перше англомовне джерело для більшості іноземців».

Посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що здивована раптовим рішенням закрити KyivPost і висловила сподівання, що газета незабаром відновить роботу.

У посольстві США в Україні припинення роботи Kyiv Post назвали «сумним днем для українських ЗМІ».

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X