Загибель матроса в Одеській області: буде проведена додаткова експертиза

14 серпня 2017, 04:10
604
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Загибель матроса в Одеській області: буде проведена додаткова експертиза - фото

Фото: з відкритих джерел

Тіло моряка направлять на додаткову судово-медичну експертизу

В управлінні Національної поліції в Одеській області спростували інформацію про те, що на розслідування загибелі військовослужбовця Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова намагаються вплинути 

"Немає жодної підстави вважати, що хтось намагається вплинути на хід слідства, яке веде Роздільнянський відділ поліції. Справа на особистому контролі керівництва ГУНП і командувача ВМС України", - повідомив радник начальника ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк, передає Думська .

Він додав, що 14 серпня тіло матроса буде направлено на додаткову судово-медичну експертизу. За підсумками додаткової незалежної експертизи буде зроблений остаточний висновок про причини загибелі військового.

За фактом загибелі відкрито кримінальне провадження. Попередньо інцидент кваліфікували за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Нагадаємо, що 11 серпня в Одеській області було знайдено тіло військовослужбовця Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова. При огляді тіла було виявлено множинні садни на тілі та голові, переломи носа і черепа. Однак судово-медична експертиза встановила, що смерть Шейхова наступила в зв'язку з захльобуванням блювотною масою.

У Генеральному штабі ЗСУ допускають, що на слідство тиснуть, так як знайомий, з яким в останній раз бачили загиблого, - колишній співробітник органів МВС.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською