З університету Шевченка відрахували студентів, які розслідували випадки корупції у ВНЗ

1 коментувати
Офіційно – активісти не здали сесію
Фото: grushevskogo5.com

Офіційно – активісти не здали сесію

Студентів, які розслідували корупцію в Національному університеті ім. Шевченка, відрахували

Як повідомляє texty.org.ua, Володимир Коваль і Іван Кучерявий заснували антикорупційний проект ШЕВАПИЛ, який почав з того, що звернув увагу на порушення університетом законодавства про державні закупівлі, коли одна єдина компанія вигравала торги і постачала продукти в університетських їдалень протягом шести років.

Наступним їх кроком стала боротьба з корупцією в гуртожитку, де від студентів вимагали додаткову плату за можливість проживання.

Коваль і Кучерявий домоглися усунення від посади заступника декана одного з факультетів, які брали участь у зазначених зловживаннях.

Після цього був ще ряд маленьких, але важливих перемог, проте закінчилося все для студентів відрахуванням.

"Ще на літній сесії ми відчули перші труднощі зі здачею сесії. Тоді найбільш проблемними для нас стали два предмети: Історія Філософії (дивимося чия ця кафедра), і Історія зарубіжних політичних вчень (кафедра нашого улюбленого Цвіха Володимира Федоровича). Не з чуток знаємо, що тоді Адміністрація розділилася на два табори: одні тримали лінію самі знаєте кого "треба валити", інші не хотіли брати вогонь на себе і намагалися дотримуватися правил і нейтралітету", - розповіли борці з корупцією.

Тепер же, за словами активістів, їх більше нічого не стримує, і вони продовжать свою боротьбу.

"Якщо хтось думає, що ці спроби репресій нас якось зупинять, і ми перестанемо займатися тим, чим займаємось, то ви дуже помиляєтеся. Ми з вас тепер не зліземо", - підкреслили вони, звертаючись до керівництва вузу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, згідно з результатами перевірки фінансової діяльності, аудитори Міносвіти виявили в Національному авіаційному університеті порушень на кілька сотень мільйонів гривень.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: