«Немов у тирі». Як ЗСУ можуть звільнити лівий берег Херсонської області — експерт

18 листопада 2022, 17:40
NV Преміум
Антонівський міст у Херсонській області (Фото:REUTERS/Valentyn Ogirenko)

Антонівський міст у Херсонській області (Фото:REUTERS/Valentyn Ogirenko)

Полковник запасу ЗСУ Роман Світан в ефірі Радіо НВ розповів, яку тактику Збройні сили можуть обрати для звільнення лівобережжя Херсонської області.

«Правий берег вищий за лівий, тому оптимальний варіант з правого берега контрбатарейною боротьбою знищити всю російську артилерію на глибину як мінімум 40 км. <...> Ця смуга на лівому березі буде випалена нашою артилерією. Це приблизно [так само буде], як у тирі. Виходитимуть батареї, будуть за раніше розвіданими цілями відстрілювати, йти. А далі вже рахуватимуть, скільки потрібно пакетів для знищених росіян», - вважає Світан.

Відео дня

На думку експерта, далі включаться в роботу HIMARS і відженуть окупантів на наступні 40 км від річки Дніпро:

«Тобто на глибину 80 км по всій протяжності річки Дніпро. Нижче за Каховку і по Каховському водосховищу, по лівому березі, звісно, працюватиме наша арта».

Окупанти встигли підірвати мости і не дали переправитися ЗСУ на лівий берег Дніпра, а тому зараз залишилася лише одна точка, де це ще більш-менш доцільно — в районі Нової Каховки:

«Там трохи більше ніж 100 метрів сама гідроелектростанція. По ідеї, можна в районі Нової Каховки створити плацдарм. Наша спецура готова до цього. І з цього району далі можна продовжувати рух уже у бік Криму».

Редактор: Юлія Козіна
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X