Вступна компанія-2016: у Міносвіти назвали топ-10 ВНЗ лідерів за подачею документів

1 коментувати
У КНУ ім Т.Шевченка, ЛНУ ім І.Франка, Львівську політехніку та КПІ подали найбільше заяв

У КНУ ім Т.Шевченка, ЛНУ ім І.Франка, Львівську політехніку та КПІ подали найбільше заяв

У середу, 27 липня, закінчилася подача заяв на вступ до вищих навчальних закладів - подано 2 млн 11 тис 62 заяви. У Міносвіти назвали топ-10 ВНЗ лідерів за подачею документів 

Про це під час прес-конференції на тему Вступна кампанія 2016. Етап 2 - Зарахування розказала перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, йдеться на сайті міністерства.

Совсун повідомила, що десятку лідерів ВНЗ за популярністю у абітурієнтів очолюють КНУ ім Т.Шевченка – 62 тис. 490 заяв, ЛНУ ім І.Франка – 56 тис. 622 заяви, НУ Львівська політехніка – 54 тис. 599 заяв, НТУУ Київський політехнічний інститут - 47 тис. 664 заяв та КНТЕУ – 40 тис. 206 заяв.

Закривають десятку найбільш популярних вишів НАУ – 34 тис. 246 заяв, ДНУ ім О.Гончара – 33 тис. 415 заяв, ЧНУ ім Юрія Федьковича – 32 тис. 991 заява, ХНУ ім В.Н. Каразіна – 29 тис. 175 заяв та на десятому місці ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана - 27 тис. 462 заяви.

Також перший заступник міністра освіти і науки зазначила, що найпопулярнішими спеціальностями вже традиційно залишаються філологія, менеджмент, економіка та право. 

"За попередніми даними із року в рік залишаються популярними одні й ті самі спеціальності: філологія, менеджмент, економіка та право. До речі, останні декілька років по кількості поданих заяв в топ також входять комп’ютерні науки. Більш детальну інформацію ми оприлюднимо після того, як проаналізуємо увесь масив інформації", - пообіцяла Інна Совсун.

Заступник міністра додала, що результати вступної кампанії 2016 року свідчать, що перехід на повністю електронну систему подачі заяв для бакалаврів виправдав себе. У цьому році абітурієнти подали більш ніж на 200 тисяч заяв більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, у 2016 році Міносвіти ввело прийом документів на вступ до ВНЗ виключно в електронній формі

Вступна кампанія в Україні стартувала 11 і тривала до 27 липня.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: