Вступна кампанія-2016: Міносвіти назвало найбільш популярні спеціальності

1 коментувати
Популярні в Україні спеціальності не змінюються вже з року в рік
Фото: 5aleks_32 / Сlip.dn.ua

Популярні в Україні спеціальності не змінюються вже з року в рік

Перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун розповіла про те, які спеціальності користуються найбільшою популярністю у абітурієнтів під час вступної кампанії 2016 року

За словами Совсун, популярні спеціальності не змінюються з року в рік, повідомляє РБК-Україна.

"Це філологія, право, менеджмент, комп'ютерні науки, середня освіта, психологія та економіка", - заявила заступник міністра.

Вона також зазначила, що ТОП-10 найпопулярніших ВНЗ за кількістю поданих заяв також практично не змінюється з року в рік.

"Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський університет імені Франка, Львівська політехніка, Київський політехнічний інститут, КНТУ, Київський національний торговельно-економічний університет, Національний авіаційний університет, Дніпропетровський університет імені Гончара, Чернівецький університет імені Федьковича, Харківський національний університет імені Каразіна та Київський національний економічний університет - це найбільш популярні університети на сьогодні за кількістю поданих заяв", - додала Совсун.

Нагадаємо, вступна кампанія в Україні стартувала 11 липня.

Цьогорічна вступна кампанія відрізняється від попередніх форматом подачі документів: документи приймаються виключно в електронній формі.

Також вступ до вузів буде здійснюватися за новим єдиного переліку галузей і спеціальностей. Крім того, в цьому році відсутня норма про вступ поза конкурсом.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: