Усі троє безхатченків, побиті сином судді та його приятелем у Павлограді, померли

1 листопада 2018, 19:11
1838
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Усі троє безхатченків, побиті сином судді та його приятелем у Павлограді, померли - фото

Один помер відразу, решта - в лікарні

Усі троє постраждалих, яких жорстоко побили двоє студентів в Павлограді Дніпропетровської області в минулому місяці, померли.

Про це Павлоград.dp.ua повідомив заступник головного лікаря лікарні №4 по хірургії Іскандер Іскендеров.

За його словами, двоє чоловіків отримали важкі травми черепа та грудної клітки. Один з них помер відразу, другого відправили в лікарню Дніпра, але він також помер.

Третя жертва померла в ніч на 30 жовтня. У нього діагностували розрив селезінки і черепно-мозкову травму. "Його виписали, а потім він поступив з перитонітом. Прооперували, але він помер", - розповів лікар.

Хлопців, підозрюваних у побитті чоловіків, взяли під варту без права внесення застави. Один з них навчається в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування, другий - студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Він же є сином судді Юр'ївського районного суду Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що інцидент стався в ніч на 14 жовтня. 20-річний та 18-річний студенти, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, побили трьох чоловіків без певного місця проживання.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською