Власники "євроблях" заблокували низку пунктів пропуску на Волині та у Львівській області

25 листопада 2018, 15:42

У неділю, 25 листопада, власники автомобілів на єврономерах перекрили три пункти пропуску у Львівській області і два на Волині.

Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук у Facebook.

Так, під’їзну дорогу до пункту пропуску Рава-Руська заблокувало близько 50 громадян: люди постійно ходять по "зебрі", поліція присутня.

Відео дня

Також почали блокувати пункти пропуску Краковець та Грушів.

Прокіпчук повідомив, що в першу ніч дії нових законів №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами, до Польщі було повернуто 138 автомобілів.

"Звісно, що багато було невдоволених новим нормами, але переважна більшість з розумінням поставились до того, що такі дії не залежать від волі працівників, а є вимогою закону", - додав він.

За даними видання Буг, на Волині заблоковано пункти пропуску Ягодин та Устилуг.

"25-го листопада на пункті пропуску Ягодин – Дорогуськ заблоковано рух транспорту, сформувалися довгі черги з автомобілів з обох сторін", - зазначає видання.

Учасники акції почали палити шини.

На пункті пропуску Устилуг 24 листопада стався транспортний колапс, міст через річку Буг заблоковано з української сторони.

Розмитнення євроблях. Що відбувається і які у мене можуть бути проблеми

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроекти №8487 і №8488. Вони, зокрема, зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і посилюють відповідальність за порушення митних правил, зокрема, для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення. Нові штрафи почнуть діяти після 180 днів з дня набуття законами чинності (з 25 листопада).

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X