Бойовий досвід у Сирії. Російські спецназівці відмовляються від участі у подальших спробах штурму Маріуполя — українська розвідка

8 квітня 2022, 18:55

Підрозділ російських спецназівців, які мають досвід бойових дій у Сирії, у повному складі відмовився брати участь у подальших спробах штурму Маріуполя, повідомляє українська розвідка.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

За інформацією відомства, бойовики втратили близько 30 осіб особового складу. Ними було ухвалено рішення припинити допомагати Росії штурмувати Маріуполь.

Відео дня

При цьому росіяни відмовляються брати участь у війні Росії проти України.

«Останні дані щодо відбору на військову службу в РФ свідчать про низьку зацікавленість росіян у службі за контрактом. Згідно зі звітом про результати рекрутингу в Єкатеринбурзі, навіть на розмову про можливість підписання контракту погодилося менше ніж 1% громадян, які перебувають у запасі», — йдеться у повідомленні.

Слухайте подкаст на цю тему

Так, із 397 кандидатів лише двоє дали згоду на співбесіду. Відмовилися – 52, не вийшли на зв'язок – 203, робота з 140 кандидатів ведеться.

Українська розвідка вказує на те, що моральний стан у вже мобілізованих вкрай низький. Наприклад, 7 березня з Новоайдарської поліклініки у напрямку Луганська було відправлено два автобуси ПАЗ із пораненими військовослужбовцями РФ. Зазначається, що більшість з них мають поранення ніг. За висновками лікарів — найімовірніша причина цих поранень — самокаліцтва з метою уникнення повернення до зони бойових дій.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X