Війна може закінчитися раніше проходження всіх процедур вступу України у НАТО — Подоляк

30 вересня 2022, 18:51
Михайло Подоляк (Фото:Офіс президента)

Михайло Подоляк (Фото:Офіс президента)

Війна Росії проти України може закінчитися раніше, ніж наша держава пройде всі бюрократичні процедури вступу у НАТО, вважає радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

В ефірі телемарафону він заявив, що подання Україною заявки на вступ до НАТО не вплине на війну проти Росії та те, що відбувається на окупованих територіях.

Подоляк наголосив, що ця заявка символізує початок нової ери для України та формування архітектури безпеки.

Відео дня

"Щойно Україна фіналізує правильно війну, як тільки Росія програє, після цього не буде жодних перешкод для нас, щоб вступити до НАТО", - сказав він.

На запитання журналіста, чи буде змушене НАТО вступити у війну проти Росії у разі прийняття України до Альянсу, Подоляк відповів: «Я думаю, що війну можна буде закінчити трохи швидше, ніж ми пройдемо всі бюрократичні процедури».

На його думку, Україна може практично одночасно зі звільненням територій увійти до НАТО, щоб запобігти виникненню таких масштабних воєн у Європі в майбутньому.

Він також сподівається, що подання заявки про вступ до НАТО допоможе прискорити постачання зброї Україні.

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 30 вересня, заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у прискореному порядку.

Зеленський сказав, що країна-агресор РФ не зупинилася б на кордонах України, якби Україна її не зупинила, і що лише шлях посилення нашої країни та вигнання окупантів із української території повертає мир. Він також наголосив, що Україна готова до переговорів з іншим президентом Росії, але не з Путіним.

Російський диктатор Володимир Путін 30 вересня підписав із ватажками терористичних організацій «Л/ДНР» та колаборантами в Херсонській та Запорізькій областях «договори» про анексію захоплених територій України.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X