Витік паспортних даних найманців з ЄС: Волонтери опублікували листування координаторів дій бойовиків в Донбасі

0 коментувати
Дані були отримані українськими хакерами з анонімної групи 

Дані були отримані українськими хакерами з анонімної групи 

Міжнародне волонтерське співтовариство InformNapalm презентувало початок серії публікацій за результатами зламу десятків поштових скриньок ключових фігур, які координують дії бойовиків, російських найманців і військовослужбовців РФ в Донбасі і Сирії

Згідно з повідомленням волонтерів, дані були здобуті українськими хакерами з анонімної групи Falcons Flame (#FF) і передані для аналізу та обробки. Вказується, що докладніше про операції з організації витоку даних можна прочитати в матеріалі: "Чому горить МО РФ - InformNapalm анонсує серію публікацій на основі витоку даних".

Зокрема, отримані дані з закритого листування організації "Союз Добровольців Донбасу", фігурантами даного листа є іноземні найманці, які воюють в бригаді "Привид" (незаконне збройне формування терористичної організації "ЛНР", створене Олексієм Мозговим і яке використовує "ліві" гасла, для додавання ідейності своїм діям).

Скріншот листа організації:

Selection_061
Лист адресований двом одержувачам: перша поштова скринька належить Ользі Кулигіній, псевдонім (Ганс Християн) draft7771@yandex.ru, другий одержувач - "Союз Добровольців Донбасу" - sdonbassa@yandex.ru.

У листі перераховані паспортні дані громадян Італії, Іспанії, Індії та Фінляндії, які проходять службу в незаконному збройному формуванні "Привид". Автор пише, що їм потрібна візова підтримка для "законного перебування на території РФ". Відправник листа Олексій Марков, поштова адреса redrat@yandex.ru, заступник командира бригади "Привид", позивний: "Добрий".

Зазначимо, що вищезгадана Кулигіна називає себе "журналісткою" російського пропагандистського каналу ANNA-News і є близькою подругою Олександра Бородая та Ігоря Гиркина. Достеменно відомо, що терорист Ігор Безлер в Горлівці, влаштовував постановочний розстріл полонених, для того, щоб обміняти в української влади Кулигіну на 15 українських полонених, включаючи полковника СБУ. Не виключено, що Кулигіна є співробітницею ФСБ РФ, яка працює під прикриттям журналіста.

....

2014-07-16-08

.....

Крім того, волонтери пишуть про так званий "Союз Добровольців Донбасу", створений восени 2015 року, і не виключено, що однією з його цілей є облік і контроль з боку російських спецслужб за людьми, які отримали бойовий досвід в Донбасі. Волонтери пишуть, що контора займається вербуванням, вирішенням питань щодо візового супроводу найманців із зарубіжжя, реабілітацією поранених і допомогою сім'ям загиблих. Тісний зв'язок зі спецслужбами, органами УФМС і прикордонною службою РФ підтверджується текстом прохання в тілі листа.

Ця організація має представництва по всій Росії, приміром, у Санкт-Петербурзі, Уфі і інших містах. Адреса реєстрації: Росія, Москва, Настасьевский провулок, буд. 5, стор.3. Судячи з поштового листування, офіс знаходиться на третьому поверсі.

...

Selection_069

....

Selection_071

Selection_070

Прес-реліз "Союзу Добровольців Донбасу" з першими підсумками роботи.

Selection_075

Далі, ви можете ознайомитись з деякими фігурантами OSINT-розслідування листування, і особистостями членів НЗФ, які були ідентифікованими волонтерами.

Fazolo Alberto, 26.10.1979, Італія, паспорт AA0278798, ID AR7346959. Брав участь в організації Міжнародного форуму інтернаціональної солідарності "Антифашизм, Інтернаціоналізм, Солідарність", який проходив у Луганську 8 Травня 2015 року. Скан паспорта, знайдений під час зламу поштової скриньки.

Nemo-02

Nemo-01

Arroyo Payero Hector, 25.01.1988, Іспанія, паспорт PAA770023, ID 02710783A. 

10857865_891195994238493_8690057791098192645_n


Ikonen Ilari Olavy, 10.01.1975, Фінляндія, паспорт PT8258308. Відомо, що у 2003 році брав участь у парламентських виборах Фінляндії від комуністичної партії.

12274459_908639419172172_7292115064091599633_n

Selection_065

Petri Viljakainen

 

Таким чином, волонтери аналізуючи електронні листи, зробили висновок про те, що:

  • у бригаді "Привид" воюють іноземці, в основному, це радикали і маргінали, які дотримуються "лівих" поглядів і виступають за насильницьку зміну конституційного ладу України;
  • "Союз Добровольців Донбасу" - організація, створена в Москві, для контролю, вербування та координації дій найманців;
  • "Союз Добровольців Донбасу" та Ольга Кулигіна особисто надають допомогу в отриманні та продовження віз іноземним найманцям через підрозділи УФМС РФ без їх особистої присутності, що говорить про лобіювання даного процесу з боку спецслужб Росії;
  • Іноземні найманці потрапляють на окуповані території України в обхід прикордонної служби РФ, так як де-юре вони знаходяться в Росії, що також свідчить про підтримку російських спецслужб.

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: