Відкриття нового зернового сезону в Одесі з GRAIN UKRAINE!

0 коментувати
 Відкриття нового зернового сезону в Одесі з GRAIN UKRAINE!

23 і 24 червня в Одесі за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, відбудеться перша міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE 2016. Організатор конференції – група терміналів «ТІС», голова оргкомітету конференції – пан Андрій Ставніцер

Головна зернова подія літа  GRAIN UKRAINE 2016  являє собою якісно новий формат конференції і основний літній майданчик для діалогу між найбільшими представниками агроринку. Новий формат забезпечать кращі міжнародні спікери, які раніше не виступали на території України, а також серія закритих заходів для неформального спілкування.

Ексклюзивно, у щорічній конференції  GRAIN UKRAINE 2016  візьмуть участь міжнародні ТОП-спікери, світові «зірки» аграрного бізнесу. Кожен з представлених на конференції спікерів – провідний фахівець у своєму секторі аграрного ринку.

«Хотілося б, щоб ключові зернові гравці в Україні раз на рік регулярно збиралися в Одесі, відкриваючи для себе нові перспективи розвитку бізнесу. Зернова конференція  GRAIN UKRAINE 2016  постане водночас і семінаром, і практикумом, де всі запрошені спікери є прикладними фахівцями з усього світу, чий досвід, я впевнений, стане для нас дуже корисним», – зазначив Голова оргкомітету конференції, Генеральний директор групи терміналів ТІС, Андрій Ставніцер.

Програма конференції розкриє низку важливих і актуальних питань, частина яких торкнеться таких тем, як: «Основні фактори впливу на ціни світової агропродукції в 2016», «Світовий агробізнес: погляд у майбутнє. Що потрібно зробити Україні для успіху в найближчі 7-10 років», «Зміщення торгових потоків на світовому зерновому та олійному ринках, керування ризиками в нових реаліях», «Зерновий ринок Ірану: перспективи імпорту з урахуванням нових фінансових умов». А також: «Ринок Північної Африки і Близького Сходу: поточна ситуація та перспективи розвитку» і «Останні тенденції і події у вирішенні міжнародних зернових спорів» та багато інших. 

 

 

 

GRAIN UKRAINE 2016  – це знання, бізнес і неформальне спілкування. І якщо говорити про знання, то за цей бік конференції відповідають кращі спікери з усього світу, ось тільки деякі з них:

  •  Дейв Хайтауер (США) - президент The Hightower Report; співзасновник Chicago Hedge Partners; понад 25 років досвіду хедж-керування та консультування для численних продовольчих компаній США, виробників зерна, а також для іноземних урядів;
  •  Дієго Ліріні (Аргентина) – керівний партнер у Molinos Rio de la Plata; Колишній Віце-Президент Argentinian National Sunflower Association;
  •  Андрій Агапі (Великобританія) - керівник напрямку Europe and Black Sea Grains в S&P Global Platts; фахівець з ринкового аналізу чистих технологій сільськогосподарських компаній в Європі; магістр фінансів Тулузької Школи Бізнесу;
  •  Клебер Вієйра (Бразилія) - координатор проектів у Agroconsult; магістр у галузі біотехнології від UNESP / Instituto de Química; фахівець у галузі маркетингу Fundação Getúlio Vargas;
  •  Хешам Соліман (Єгипет) - президент Mediterranean Star For Trading; великий досвід роботи в торгівлі, закупівлі, постачанні та логістиці в різних країнах з різноманітними компаніями;
  •  Куа Кео Хуа (Китай) - генеральний директор Guangzhou Donlinks International Investment Co.; 25-річний досвід торгівлі товарами на ринку Китаю: імпорт і експорт агропродовольчих товарів; участь у розробці проектів щодо розподілу сировини для виробництва кормів.

Про досягнення спікерів  GRAIN UKRAINE 2016  можна говорити нескінченно, але, тільки познайомившись з доповідями експертів на конференції і поспілкувавшись з ними особисто, можна буде оцінити новий рівень конференцій, початок якого буде покладено 23-24 червня в Одесі.

Одне з принципових завдань  GRAIN UKRAINE 2016  – забезпечити учасникам необмежені можливості для комфортного бізнес-спілкування. Гостей конференції чекають кава-брейки та обіди на терасі з видом на місто, бранч, ексклюзивна вечірка від італійських партнерів. По закінченню роботи конференції 25 червня учасники відвідають концерт групи «Океан Ельзи» у VIP-секторі  GRAIN UKRAINE 2016 .

«Необхідність створення нового форуму продиктована, насамперед, лідерською позицією України на аграрній карті світу, а також якістю проведення подібних заходів в Україні. Час покласти край нудним конференціям, на яких всі засинають. GRAIN UKRAINE 2016  - це конференція, на якій буде однаково цікаво слухати доповіді та спілкуватися особисто», – упевнений Андрій Ставніцер.

Міхеіл Саакашвілі про  GRAIN UKRAINE 2016 : «Впевнений, що Одеська область буде відмінним місцем для проведення зустрічей представників аграрного бізнесу».

Говорячи про GRAIN UKRAINE 2016, можна сміливо стверджувати – ВЕСЬ АГРОРИНОК БУДЕ ТУТ!

 

GRAIN UKRAINE 2016
МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
Одеса, конференц-хол "Сади Перемоги"
тел. +38 067 975 94 33
info@grain-ukraine.com

www.grain-ukraine.com


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: