Від села до столиці: Аваков докладно описав структуру поліції в різних населених пунктах

0 коментувати
За словами Авакова, процес створення поліції увійшов у фазу практичного етапу

За словами Авакова, процес створення поліції увійшов у фазу практичного етапу

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков описав структуру та функції територіальних органів нової поліції - від невеликих населених пунктів і до столиці

За словами Авакова, процес створення поліції увійшов у фазу практичного етапу. Зміни відбуваються щодня і дуже динамічні.


pm828image001


Глава МВС підкреслив, що в малих містах країни і в сільській місцевості (430 міст, 880 містечок, 28 тис. сіл) проживає 24,5 мільйона громадян. У зв'язку з цим міністр назвав вкрай важливим питання про принципи і функціональну побудову структури територіальних органів поліції з обслуговування невеликих населених пунктів.

"Кожен з них повинен бути впевнений, що в разі необхідності отримає кваліфіковано допомогу поліцейського, і це - запит суспільства, реалізація якого є фундаментальним для побудови нової європейської України", - зазначив Аваков.

 

Аваков зазначив, що для підвищення довіри до поліції необхідно розвивати сервісні функції поліції, підвищувати ефективність у всіх сферах взаємовідносин з громадянами, досягати високої мобільності та оснащеності поліцейських, а також оптимізувати витрати, функціональну і штатну структуру поліції.

 

Глава МВС повідомив, що перед прийняттям рішень про введення нових схем на місцях проводилися практичні експерименти.

 

Структура Національної поліції включає в себе Центральний офіс та Головні управління національної поліції у регіонах. Система місцевих органів буде формуватися за "кущовим" принципом, тобто, за принципом створення відділів поліції, через які буде здійснюватися управління і організації діяльності відділень поліцій.

 

Ключовими елементами територіальних органів поліції на місцях (відділів, відділень) будуть також і поліцейські відділення. Через них буде здійснюватися комунікація з населенням.

Особлива структура передбачена у великих містах. В схемі вона представлена на прикладі Києва та Оболонського райуправління поліції.

 

"Замість карати та кришувати поліція буде служити і захищати! Основна мета поліцейської роботи - забезпечення правопорядку та безпеки для людей в будь-якому місці України - від найменшого села до великого міста. Висока довіра людей до поліції - вторинна мета, дуже важлива, що забезпечує високу якість виконання головного завдання поліцейського", - зазначив Арсен Аваков.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: