Верховна Рада ратифікувала Паризьку угоду

0 коментувати
Рада підтримала ратифікацію Паризького угоди
Фото: прес-служба президента

Рада підтримала ратифікацію Паризького угоди

У четвер, 14 липня, Верховна Рада ратифікувала Паризьку угоду, що стосується протидії несприятливих наслідків зміни клімату

За відповідний законопроект №0105 проголосували 279 нардепів, передає РБК-Україна.

"Питання скорочення викидів парникових газів для України коштує в одній площині зі зменшенням частки використання викопного палива, забезпечення енергонезалежності країни, диференціації поставок енергоресурсів та сталого розвитку країни в цілому", - йдеться в пояснювальній записці.

Також в документі зазначається, що "ставши стороною угоди, Україна сама буде визначати для себе зобов'язання за рівнем викидів парникових газів з урахуванням її соціально-економічного розвитку та фінансових можливостей".

Паризьку угоду було укладено 12 грудня 2015 року на 21-й конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписано від імені України 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку (США).

Воно набуває чинності на 30-й день від дати, коли не менше 55 сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату здали на зберігання свої ратифікаційні грамоти.

Паризька угода спрямована на стримування зростання глобальної середньої температури значно нижче 2 градусів понад індустріального рівня і докладання зусиль з метою обмеження зростання температури до 1,5 градуса вище доіндустріального рівня.

Угода також спрямована на підвищення здатності адаптуватися до несприятливих наслідків зміни клімату та сприяння опірності до зміни клімату та низьковуглецевого розвитку, не ставлячи при цьому під загрозу виробництво продовольства.

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: