Вбив би: Український десантник опублікував відео зустрічі в Італії з кремлівським пропагандистом Шейніним

12 березня 2018, 17:39
4912
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вбив би: Український десантник опублікував відео зустрічі в Італії з кремлівським пропагандистом Шейніним  - фото

Українець плюнув Шейніну в обличчя

Український десантник Валерій Ананьєв, відомий, зокрема, своїми тревел-блогами, опублікував відео зустрічі зі скандальним кремлівським пропагандистом Артемом Шейніним.

При цьому, що примітно, любителя "руского міра" і супротивника "європейських цінностей" українець зустрів в італійській Вероні.

Під час виниклої між ними суперечки Шейнін намагався переконати, що ніякого відношення до пропаганди російської агресії проти України нібито не має, і назвав десантника "дебілом".

У свою чергу Ананьєв у відповідь на це плюнув йому в обличчя, зазначивши, що, якщо б зустрів його на війні, вчинив би більш жорстко.

При цьому, коментуючи інцидент у російських ЗМІ, Шейнін заявив, що дії Ананьєва - це "калька з того, чим займається нинішня українська влада".

"У студії його не ображають, не принижують, і, тим не менш, він стрибає на людей з кулаками в прямому ефірі... А тут йому обплювали морду, він втерся, посміхнувся і пішов", - зазначив український боєць, додавши, що без охорони пропагандист не такий сміливий.

НВ

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти